З часом меблі втрачають свій зовнішній вигляд і стають менш привабливими, з’являються подряпини, потертості, але не завжди хочеться розлучитися з таким предметом меблів. Необхідно провести комплекс заходів з відновлення виробів. Особливо потрібна реставрація меблям з дерева. Зробити можна це своїми руками.

До речі, якщо вас цікавить постельное белье от производителя оптом, ви можете завітати на сайт optzakupka.com.ua просто зараз.

Особливості реставрації дерев’яних меблів

Для відновлення сильних потертостей та пошкоджень потрібно справжнісінька реставрація, яка складається з наступних етапів:

  • Перший етап полягає в зачистки поверхні шляхом видалення вже застарілого покриття. У спеціалізованих або будівельних магазинах можна придбати засіб, призначений для змивки поверхні меблів. Процедуру зачистки здійснюють в приміщенні, яке можна провітрити, а також захищають руки і очі. Для роботи буде потрібно шліфувальна машинка і наждачний папір.
  • На наступному етапі позбавляємося від зачіпок і відколів за допомогою шпаклівки і грунтовки. Процедуру необхідно проводити досить акуратно, особливо, якщо питання стосується антикварних меблів. Перш ніж зробити ґрунтовку потрібно знежирити поверхню. Знежирюючий засіб не повинен залишати слідів мила, тому тут не використовують миючий засіб. Шпаклівка повинна бути загрунтована, для цього можна використовувати спеціальний пензлик. Після проведення процедури грунтовки необхідно дати висохнути поверхні.
  • Після нанесення грунтовки робиться фарбування. Для того, щоб грунтовка якісно була профарбована необхідно робити всі маніпуляції на висохлу поверхню. Фарбування здійснюється за допомогою якісної кисті, з якої не повинні випадати щетинки. Фарбується поверхню в два шари. Зазвичай перший шар повинен просохнути кілька годин.
  • Після того, як фарба добре висохла наноситься лак в 2 шари, в деяких випадках можна нанести в 3 шари. Перш ніж наносити черговий шар лаку, попередній повинен просохнути.

Після проведення всіх важливих етапів можна приступити до декорування меблів, створюючи свій індивідуальний і неповторний стиль. Сучасний декор дозволяє використовувати абсолютно різні техніки. Ви можете вибрати абсолютно будь-яку техніку, подарувавши тим самим, нове життя ваших меблів.