Асортимент меблів, представлених в сучасних інтернет-магазинах, досить широкий і різноманітний. Так, високим попитом користуються дерев’яні ліжка, що відрізняються екологічною безпекою, міцністю, тривалим терміном служби та іншими споживчими якостями.

Більш того, дерев’яне ліжко володіє естетичною привабливістю, ексклюзивним дизайном і натуральним природним виглядом, що особливо цінують сучасні покупці.

Оскільки від якості сну залежить здоров’я і самопочуття кожної людини, то вибір ліжка повинен бути раціональним і безпомилковим. Перед покупкою корисно визначитися з місцем установки ліжка, щоб виріб підійшло за розмірами і формою. Також відразу визначають, для кого вибирають ліжко: для підлітків, дітей або дорослих, і далі розглядають можливість вибрати ліжко одноярусну або двоярусну, односпальне, півтораспальними або двоспальне і т. п.

Отже, на першому етапі важливо визначити розмір, висоту і форму ліжка. Ці показники вибирають з урахуванням зростання людей, їх маси або індивідуальних особливостей. Зазвичай ліжко повинна бути довше людини на 15 -20 см, при такому підході досягається максимальна зручність під час сну людини. Також важливо вибрати зручну форму ліжка. Зазвичай це – прямокутна ліжко, але іноді замовляють індивідуальне замовлення, і в підсумку отримують овальну або круглу ліжко за бажанням замовника. При цьому важливо пам’ятати про те, що не всякий плед підійде для ліжка особливої ​​форми, цей момент важливо враховувати перед покупкою.

В даний час можна вибрати ліжко зі спинками – опорами, а також з бічними панелями і чотирма опорами. Якщо вести мову про міцність, то каркаси на ніжках не відрізняються високою довговічністю. Хоча, при дбайливої ​​експлуатації дерев’яне ліжко прослужить досить тривалий час, до 10 років і довше. У підставі ліжка лежать дерев’яні гнуті ламелі. Такий каркас дозволяє забезпечити якісний відпочинок і повноцінний сон в будь-якій будівлі, оскільки каркас має ортопедичний ефект.