Шафа-купе стала невід’ємною частиною сучасного інтер’єру – розсувні двері відійшли на другий план після появи фасадів на ходовому елементі, таке рішення дозволяє створити стильний дизайн і раціонально використовувати простір. Класичним стало поєднання двоспального ліжка і просторої шафи для зберігання речей.

В першу чергу варто визначитися з розмірами конструкції – для цього варто виміряти простір в кімнаті і відштовхуватися від цих показників при відвідуванні магазину. При нестандартної планування потрібно шафа не заводських габаритів – для цих цілей покупці користуються послугою виготовлення меблів на замовлення. Меблі під замовлення має і ще один плюс – ви зможете вибрати цікаві матеріали для оформлення корпусу і дверей, віддати перевагу люкс послугу або бюджетний шафа.

Готові шафи набагато доступніше, такий метод покупки має основоположне гідність – ви купуєте меблі в салоні і вже через пару днів ваш шафа буде радувати око, прикрашати інтер’єр своєю новизною. Також варто подумати, шафа-купе якої конфігурації буде зручніше в побуті – каркасні вироби можна пересувати і перевозити на нове місце проживання, а за допомогою вбудованої технології професіонали можуть створити для вас персональний гардероб з безліччю можливостей для зберігання.

Наступним етапом в темі про успішну покупку йде ознайомлення з нині існуючими формами шаф-купе – традиційним варіантом стала пряма модель, заощадити простір дозволить кутова модифікація. Ексклюзивним зовнішнім виглядом мають шафи радіусного типу – характеризуються м’якими лініями, і можуть мати найсміливіші форми.

Розібравшись із зовнішнім виглядом меблів для зберігання і його розмірами, покупець переходить до вибору внутрішнього наповнення – в класичній розкладці шафа має одну штангу для сорочок і верхнього одягу, верхній відсік для головних уборів, відкриті полиці, і закриті висувні ящики для зберігання постільних речей та іншого домашнього текстилю.