Створити стильний і яскравий інтер’єр під силу за допомогою сучасних корпусних і модульних меблів – для оформлення дитячої кімнати потрібен перелік необхідних елементів облаштування, що володіють функціональністю, безпекою і високою якістю.

Підбирати меблі в кімнату дитини необхідно з його переваг і віку – колірне рішення меблів може відтіняти оздоблювальні матеріали та текстиль, бути монотонним або з яскравими зображеннями мультиплікаційних героїв. Крім спальної зони і куточка для активних ігор, дитині потрібно облаштувати місце для творчості – малювання, розвиток дрібної моторики, читання і дошкільна підготовка повинна проходити в добре освітлених місцях кімнати.

Звичайно ж при виборі меблів для дитячої, варто приділяти увагу тільки екологічно безпечних матеріалів – меблі з ДСП не заслуговує на увагу з огляду на присутність у складі токсичних речовин, варіації їх масиву дерева виглядають добротно, але в той же час мають підвищений цінник, а також особливу громіздкість. Оптимальним рішенням у даній темі стане покупка ліжка, столів і меблів для зберігання в форматі МДФ – такі моделі представлені в широкому асортименті, різних габаритах і колірних рішеннях.

Діти швидко ростуть, а це значить, що дитяча повинна бути облаштована максимально функціонально – опція збільшення розмірності біля столу і ліжка дозволяє батькам заощадити чималу суму коштів. Особливої ​​підбору рішень для житлового приміщення вимагає малогабаритна кімната – варто віддати перевагу ергономічним модифікаціям, наприклад, ліжко з об’ємним ящиком для зберігання домашнього текстилю або іграшок.

Безпека меблів понад усе – гострі кути, незначну частину і інші нюанси можуть заподіяти вашому чаду шкоду для здоров’я, стати причиною травмонебезпечних ситуацій. Модульні системи меблювання виграють у корпусного формату – ви зможете додати і компактно поєднати кілька елементів, заощадивши корисні сантиметри простору.