Що може бути краще, ніж солодкий сон в теплому зручному ліжку? Особливо, якщо говорити про малюка. Начебто, що складного у виборі постільної білизни для дитини? Але виявляється не все так просто, як здається. Кожна дитина індивідуальна, тому і вибір текстилю може зайняти певний час. Але найголовніше, при виборі не варто забувати про якість і екологічні властивості постільної білизни. Саме тому вибирати постільну білизну для дитини потрібно строго в індивідуальній формі.

Як вибрати постільну білизну?

Головне звернути увагу на те, з якого матеріалу зроблено постільна білизна. Потрібно оточити малюка тільки безпечними для здоров’я речами. Особливо протягом першого року життя дитини. Тому як основний час він буде проводити в ліжечку.

Краще якщо білизна буде виготовлено з бавовняної тканини такої як: бязь, сатин, ситець, перкаль, поплін, жатка і т. д. Такий матеріал володіє всіма необхідними властивостями, він досить комфортний, м’який, гігієнічний. До того ж він відмінно вбирає вологу.

Не забувайте і про те, що дитяче постільна білизна буде часто стиратися, тому воно повинно бути досить міцним. Таким якістю володіє сатин, він набагато міцніше бязі. Але в той же час сатин більш дорогий матеріал і не всім він може бути по кишені, на відміну від бязі.

Після того, як ви визначилися з матеріалом, можна подумати і про дизайн виробу для сну. Щоб не бігати по магазинах у пошуках, радимо замовити детское постельное по вашим размерам вже зараз. Плюс цього способу полягає в тому, що можна підібрати потрібне забарвлення текстилю, уточнити склад тканини та її характерні властивості, прямо не виходячи з дому.

Якщо ваша дитина дуже збуджений, відмовтеся від постільної білизни яскравих кольорів. Таким дітям підійдуть спокійні кольори.

Для тихих дітей, вибирайте яскраві кольори, барвисті кольори, які допомагають розвинути фантазію. Дітям постарше вибирайте постільна білизна з зображеннями казкових героїв, щоб кімната дошкільника і підлітка виглядала стильно і барвисто.

Підводячи підсумки, при виборі текстильних виробів для сну важливо звертати увагу на якість матерії, забарвлення і властивості тканини. Кращим для виготовлення постільної дитячої білизни вважається сатин, поплін, бязь, перкаль і фланель.