Можна відзначити, що двері цієї конструкції мають кілька схожих назв, але всі вони походять від англійського слова invisible – невидимий, непомітний.

Двері-невидимки – це міжкімнатні двері з системою прихованого монтажу, яка забезпечується особливою конструкцією дверного короба, в більшості випадках виконаного з алюмінію. Ще можна сказати, що приховані двері – це стильне і досить нове дизайнерське рішення – ідеальний варіант для сучасних інтер’єрів. Тому invisible -двері набувають все більшої популярності, і за результатами вивчення купівельного попиту були визнані фахівцями головним трендом 2020 року.

Двері прихованого монтажу дозволяють реалізувати найбільш оригінальні дизайнерські рішення, не вдаючись до використання додаткових матеріалів, а невидимками їх називають тому, що двері встановлюється врівень зі стіною – урівень. Двері, звичайно ж, не буде повністю невидимі, але якщо обробка дверей виконана тон в тон з інтер’єром, то можна відразу й не помітити, власне, де ці скрытые двери знаходяться – вони зливається з обстановкою. Кінцевий ефект просто вражаючий.

Особливості конструкції прихованих дверних систем

Сучасні дизайнерські рішення пропонують багато оригінальних варіантів облаштування житлового простору, і приховані двері входять в цей ряд рішень, а особливо цікаві вони будуть тим людям, які не люблять обтяжувати інтер’єр зайвими елементами. Двері прихованого монтажу забезпечують більш гармонійне поєднання елементів інтер’єру. При установці прихованих систем кількість монтажних елементів зведено до мінімуму:

  1. Пороги відсутні;
  2. Лиштви відсутні;
  3. Коробка має спеціальну приховану конструкцію.

Двері-невидимки нічим не відрізняються від всіх інших міжкімнатних дверей. Різниця полягає лише в коробі спеціальної конструкції, яка приховано монтується. Якщо інтер’єр приміщення, за задумом дизайнера, не передбачає обробки дверей тон в тон з іншими елементами інтер’єру, наприклад, стін, то приховані системи можуть бути контрастуючими за кольором або фактурою обробці стін. В цьому випадку можна скористатися готовими рішеннями, і вибрати відповідну модель з каталогу.

Переваги дверей-невидимок

Безумовно, прихована конструкція має свої переваги, про які варто коротко згадати, і до яких можна віднести:

  • Поліпшення геометрії приміщення і візуальне розширення простору;
  • Збереження цілісності інтер’єру з можливістю маскування підсобних приміщень;
  • Неповторну особливість і оригінальність;
  • Практичність і зручність експлуатації;
  • Надійність і володіння всіма необхідними характеристиками.

Двері прихованого монтажу ні в якому разі не позбавляються експлуатаційних якостей через зміненої конструкції. Вони в повному обсязі відслужать свій термін, як і звичайні міжкімнатні двері. До переваг ще можна додати можливість реалізації самого сміливого дизайнерського рішення, оскільки тут відкривається набагато більше можливостей. До відносних недоліків можна віднести тільки необхідність встановлення такої системи до завершення оздоблювальних робіт.