Якщо ви вирішили оновити інтер’єр своєї квартири або будинку, причому прийнято рішення зробити це капітально, тоді саме час звернути увагу на приховані міжкімнатні двері.

Дані двері необхідно встановлювати з попередньою підготовкою стін, тому капітальні ремонтні роботи є оптимальним часом для установки подібних конструкцій.

За рахунок чого досягається “невидимість”?

Ефект невидимості досягається завдяки конструктивним особливостям конструкції. Дверне полотно встановлюють в спеціальну, заховану в отвір, раму з використанням прихованих петель.

Перед установкою вам необхідно буде визначитися який вид прихованої двері ви хочете бачити в своєму інтер’єрі – повністю готове рішення з декоративною обробкою або варіант з обробкою “на місці”:

1. Приховані двері з декоративною обробкою. У такому варіанті абсолютно невидимою буде лише коробка, при цьому легко буде вгадати, де знаходяться межі дверного полотна. Даний варіант найчастіше використовують для стилістичних цілей і в цьому випадку вибирають скляний або дзеркальний декор. Вдалі в цьому випадку також кольорові емальовані моделі і шпоновані варіанти.

2. Приховані двері з обробкою “на місці”. Даний варіант підійде в тому випадку, якщо стоїть завдання повністю замаскувати двері. Повний ефект в цьому випадку досягається шляхом декорування двері під колір і фактуру стінового матеріалу (шпалери, штукатурка, фарба і т.п.).

Принцип відкривання прихованої двері

Існує кілька варіантів. Це орні класика, маятникова конструкція і ротаційний варіант (як в метро). Встановлена ​​двері можуть мати внутрішнє або зовнішнє відкривання.