Підбір надійної та красивої дверної конструкції важливий не тільки для вхідної групи, але й для поділу кімнат. При цьому міжкімнатні двері повинні органічно виглядати в інтер’єрі приміщення, доповнюючи його.

Незважаючи на велику кількість сучасних стилів інтер’єру, класика завжди залишається популярною і затребуваною. Вона підкреслює бездоганний смак господарів будинку або квартири і є ознакою успішності та благополуччя.

Класичний дизайн кімнати вимагає відповідного дверного полотна, яке радимо підібрати, відвідавши магазин дверей Holz.

Тонкощі придбання дверної конструкції у класичному стилі

Класичний стиль в інтер’єрі характеризується стриманою розкішшю, лаконічністю, витонченістю, а також симетричністю та прагненням до пропорційності.

Дверні конструкції у стилі класика мають такі характерні риси та особливості:

  • Натуральні матеріали й фактура натурального дерева. У виробництві використовують натуральні породи деревини. Якщо ж бюджет обмежений, то можна розглянути варіант із натурального шпону. Металеві та пластикові варіанти будуть недоречними. Якщо ви хочете придбати класичні міжкімнатні двері з масиву дерева або інших матеріалів, то радимо перейти за посиланням https://holz.ua/ua/dveri/mezhkomnatnye/klassicheskie вже зараз.
  • Пастельні тони. Двері в класичному інтер’єрі мають бути світлих відтінків: бежевого, слонової кістки, білого, світло-сірого. Яскраві кольори, що наголошують на конструкції, неприпустимі.
  • Якісна і витончена фурнітура. Неякісну та дешеву річ видають деталі. І двері не виняток, а оскільки оформлення у класичному стилі претендує на статусність, то петлі, ручки, замки мають бути відповідної якості. Вони можуть бути виготовлені з бронзи або бути позолоченими. Ручка може мати витончену, округлу форму.
  • Декор. Краса класики полягає в її простоті та відсутності химерності. Тому прикрас на дверях має бути мінімум. Все лаконічно та стримано. Жодних позолочених вензелів, можуть зустрічатися елементи ліпнини, якщо вони є в декорі інтер’єру. При цьому малюнок має повторюватися. Допустимі вставки з матового скла з малюнком або вітража у верхній половині дверної конструкції. Також прикрасою дверей стануть пілястри, фігурні лиштви по периметру полотна.

Якщо дозволяє простір, актуально встановити двостулкові двері, так приміщення буде виглядати більш урочисто.