Ми часто забуваємо про те, що двері – це не тільки вхід в будинок, а ще й надійний захист від шуму, холоду і можливих посягань на наше майно, тому їх вибору слід приділити достатньо уваги.

Особливою популярністю останнім часом користуються металеві двері, що виділяються на тлі інших виробів відмінним співвідношенням ціни і якості.

Сучасні двері з металу можуть бути оброблені абсолютно різними матеріалами: натуральною шкірою, деревом, панелями МДФ, скляними і вітражними вставками, дзеркальними елементами. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Всі залізні двері виробляються по одній конструкції, що складається з двох металевих листів, усередині яких були встановлені спеціальні наповнювач, що збільшує шумо- і теплоізоляцію дверей.

Для виготовлення листів металевих дверей зазвичай використовують легкі леговані стали, що відрізняються міцністю і стійкістю до корозії. Товщина таких листів може бути 1,5 міліметра або досягати 3-4 міліметрів, що впливає на стійкість двері до механічних впливів.

А завдяки ребрам жорсткості, які встановлюються за в якісних конструкціях, система металевих дверей стає набагато міцніше і стійкіше до прогину і зломів.

Крім якості і товщини металевих дверей, при її виборі слід приділити увагу і фурнітурі, адже одне з найслабших місць у всій конструкції – це петлі. У місцях зварювання їх можна зрізати всього за кілька миттєвостей або навіть просто збити.

Тому щоб уберегти свій будинок, можна встановити приховані петлі або ригелі – стрижні, які дозволяють зафіксувати всю систему, перебуваючи між рухомими і нерухомими деталями дверей.

Таким чином, навіть якщо петлі будуть зрізані, двері неможливо зняти, адже ригелі зверху, знизу і близько дверного замка будуть утримувати всю конструкцію в цілісності.

Дверна коробка, як і фурнітура, буває різної якості, яке залежить, перш за все, від способу виготовлення. Вона може бути виконана з декількох деталей, відповідно – зварна, а може бути і монолітною.

Останній варіант, незважаючи на свою вартість, все ж користується особливою популярністю, так як місце зварювання – завжди слабке місце в будь-якої конструкції.

Звичайно, перед вибором металевих дверей необхідно визначитися з її призначенням, адже на літній дачі немає необхідності встановлювати двері з безліччю рівнів захисту, тоді як в квартирах і особняках, де постійно хтось живе, слід задуматися про безпеку.