Дуже часто виникає питання щодо вибору та придбання стелажних конструкцій з металу.

Різноманітність такого товару може привести в замішання будь-якого покупця. На сьогоднішній день в інтернет магазині можна замовити якісні та надійні конструкції з металу для різних цілей. Незважаючи на те, що стелажі можуть проводитися з дерева, полімеру, але метал вважається найнадійнішим матеріалом для виробництва даного виду споруди. Найміцніші, стійкі і тривалі в експлуатації – це стелажі з металу.

Вибираємо стелажі з металу

Універсальний вид конструкції підходить в господарстві будь-якого напрямку. Стелажі здатні витримати дуже велике навантаження, в зв’язку, з чим вони підходять для зберігання важкого товару.

Пересувний вид конструкції переміщається по рейках. Це ціла стелажна система, яка має одну особливість – платформа, здатна пересуватися. Даним видом стелажа користуються складські приміщення, архіви і офіси. Стелаж витримує максимальну вагу 150 кілограм.

Поличний вид стелажів має просту збірку, де можна встановити різні варіанти полиць. Стелажі використовують для документації та оргтехніки, невеликого вантажу.

Вид конструкції для середнього вантажу дозволяє зберігати товар відповідного ваговій категорії. Стелажі відносяться до певного виду.

Конструкції з металу відрізняються за способом використання. Найбільш поширені напрямки – це:

  • Як правило, кожен архів замовляє такі стелажі. Саме тут металеву споруду знайшло своє застосування. Вони бувають мобільними і стаціонарними. Для архіву найправильніший варіант – це металеві стелажі.
  • Складські приміщення мають свої різновиди стелажів. Товар має свої особливості по ваговій категорії і розміром, то і стелажі підбираються індивідуально.
  • В офісних приміщеннях також знадобляться металеві стелажі, які будуть відрізнятися від попередніх видів розміром.
  • Конструкції виставкові використовуються за прямим їх призначенням, на різних заходах – виставки, музеї та інші громадські місця.

Купуючи стелаж, в першу чергу визначитеся з метою його використання!