В даний час ринок сантехніки різноманітний і багатий. У тому числі і величезною кількістю змішувачів. Але який саме тип змішувача вибрати, коли їх так багато? Найголовніше – дати правильну оцінку всіх плюсів і мінусів змішувача, тоді ви оберете те, що потрібно саме вам.

Опинившись в магазині або на ринку, вам потрібно буде здійснити не легкий вибір. Слово змішувач говорить сама за себе, головна мета – змішувати гарячу і холодну воду. У цій статті ми постараємося розглянути всі плюси і мінуси, які присутні в різних змішувачах.

В даний час можна виділити чотири види змішувачів: з одним важелем, з сенсорним управлінням, з двома вентилями і термостатом. Ці змішувачі можуть похвалитися своєю функціональністю, простотою установки і незвичайним дизайном. Дуже незвичайними є змішувачі з сенсорним управлінням. Вони порівняно недавно надійшли в продаж, але вже отримали величезну популярність.

Найпростішими є змішувачі з одним важелем. Вони дуже популярні, у зв’язку з простотою в установці. У використанні такий змішувач від https://www.keramis.com.ua/category/smesiteli-dlja-vanny-i-dusha/ теж досить простий. Просто підніміть важіль, і піде вода, поверніть важіль вліво або вправо і вода стане холодною або гарячою. Додаткового регулювання подачі води не потрібно, тому що всі розрахунки подачі автоматизовані.

Змішувачі з двома вентилями за своїм виглядом дуже схожі на звичайні крани, де так само два важелі. Вони природно служать для подачі холодної і гарячої води. Для того щоб з вашого крана потекла гаряча вода вам буде необхідно провести ряд нескладних дій. Великою перевагою, даного виду змішувачів є можливість економії води. А це погодьтеся, допоможе заощадити кошти.

Змішувач з двома вентилями можна використовувати як на кухні, так і у ванній кімнаті. Такі змішувачі довговічні у своєму використанні. У багатьох містах вода, що тече з крана досить таки жорстка. Даним змішувачам вона не страшна, вони з легкістю витримують жорсткість води.

Давайте поговоримо про новачка на ринку сантехніки – про змішувачі з сенсорним управлінням. Такий вид з’явився порівняно недавно. Для того щоб з вашого крана потекла вода, спочатку встановлюють спеціальну панель з отвором для змішувача, а потім поміщають туди сам змішувач. І все готово! Для того щоб помити, наприклад руки, вам потрібно буде підставити долоні під кран. А для того, щоб вода перестала литися, вам потрібно просто прибрати руки. Все настільки просто, що навіть вражає. Роблять такі крани зазвичай з хрому або латуні. За умови, що змішувач зроблений з латуні, зверху він додатково покривається нікелем, який виступає в якості захисного шару.

Ще одним новачком у світі сантехніки, став змішувач, який називається термостатом. Головна якість термостатів – це зручність і комфорт при використанні. Такі змішувачі дуже довговічні. Їх разючою відмінністю є різноманітність дизайнів. Описати термостат можна наступним чином: рукоятка, на якій знаходиться панель з електронним управлінням. Ця панель своєю чергою забезпечить вас гарячою і холодною водою. Такий змішувач можна сміливо назвати розумним. Адже в ньому є така функція як подача та запам’ятовування води певної температури. Просто виставите ту температуру, яка вам здається, найбільш прийнятною і за допомогою панелі запрограмуйте її. Наступного разу ви так же легко зможете, наприклад, помити посуд в комфортній для вас воді. Ця функція допоможе вам істотно заощадити час на пошук потрібної вам температури. У вас є діти, які ще не зовсім уявляють, як правильно поводитися з кранами, і не знають де холодна вода, а де гаряча? Тоді такий змішувач саме для вас. Дитина ніколи не зможе обпекти ручки. Вода в термостаті не нагрівається до 38 градусів. Контроль над температурою води забезпечують вбудовані всередині змішувача особливі датчики. Подача води, так само як і сенсорного змішувача відбувається, якщо піднести руки під кран. В іншому випадку подачі води не буде.

Ну, ось ми і розповіли вам про деякі види змішувачів і їх безпосередні характеристики. Перш ніж зробити покупку подумайте, куди саме ви будете встановлювати змішувач. Які саме критерії є для вас найбільш важливими. Визначившись з цим, ви можете сміливо вирушати в магазин. Там з величезного числа змішувачів ви обов’язково знайдете те, що підійде саме вам і за характеристиками і по дизайну. Головне пам’ятати, що будь-яка покупка повинна робитися з настроєм. Дуже сподіваємося на те, що наша стаття допоможе вам визначитися з тим, який саме змішувач придбати. Бажаємо вам відмінних покупок і гарного настрою!