При ремонті, неважливо косметичному або капітальному, дуже важливо вибрати підлогове покриття. Ні для кого не секрет, що кращим рішенням з усіх буде вибрати ламінат. Добре, ви вже визначилися з видом покриття. Але ламінат, як відомо, також може відрізнятися. Якщо ви все-таки ще задається питанням, який же ламінат підійде для вас найбільше, ця стаття буде дуже корисна до прочитання.

А зараз, давайте ближче розглянемо показники, які варто враховувати при виборі ламінату. Дізнатись про те, яка зараз на ринку актуальна на ламінат ціна, ви можете, перейшовши за посиланням.

  1. Зносостійкість. Якщо ви цінуєте таке якість як довговічність, вам варто звернути свою увагу на клас виробу. Самі рекомендовані класи – від тридцять першого і до тридцять третій. Взагалі, варто зауважити, що ці класи створювалися спеціально для офісних приміщень і таких громадських місць як кафе, ресторани або танцювальні зали. Але нехай це вас не лякає! Незважаючи на те, що спеціально для квартир створювалися від двадцять першого двадцятого й третього, вони досить недовговічні в експлуатації, їх вистачає всього на п’ять або сім років, в той час як 31-33 вистачить на набагато більший проміжок часу.
  2. Товщина ламінату. Така важлива річ як товщина грає роль в збереженні тепла в приміщенні, і здатності витримувати масивні речі (як диван або шафа, наприклад). Найкраща товщина ламінату – сім або вісім міліметрів.
  3. Фаска. Або ж по-іншому, наявність скошеного краю. В цілому, її наявність здатне продовжити термін використання покриття.
  4. Опір удару. З назви цього показника вже зрозумілий його зміст. Якщо ви хочете використовувати ламінат для приміщень з малою прохідністю або ж для приватного житла, рекомендоване значення – lc4. Для прийомних і кабінетів в навчальних закладах найкраще підійде показник lc5. Lc6 ж розраховані на приміщення з досить високою прохідністю, такі як спортзали або той же кафе, наприклад.
  5. Водостійкість. Ніхто не застрахований від безглуздих випадковостей, як потрапляння води на покриття. Якщо хочете максимальну водостійкість – вам підійде ламінат з серцевиною з ПВХ.