З яких матеріалів виготовляються каструлі для приготування їжі, якими вони бувають і як за ними правильно доглядати, щоб вони довше прослужили?

Цими та багатьма іншими питаннями задаються домогосподарки перед покупкою каструлі. Насамперед слід визначитися з матеріалом, з якого виготовлена ​​каструля. Найбільш часто можна зустріти каструлі з: алюмінію, нержавіючої сталі, емальовані та керамічні.

Варто зазначити, що кастрюли алюминиевые прекрасно проводять тепло, тому їжа готується в них швидко. У такій каструлі можна закип’ятити воду і молоко (не хвилюючись про те, що воно пригорить), також в ній можна варити не кислі овочі та картоплю, правда зберігати приготовлену їжу в ній не бажано, її краще перекласти в скляний, керамічний або інший інертний посуд. Це робиться для того, щоб кислоти, які містяться в продуктах, не руйнували захисну плівку. Також не бажано застосовувати для чищення каструлі металеві щітки та абразивні миючі речовини.

Чавунні та залізні каструлі, покриваються емаллю. Це дуже красиво – емаль може бути різних відтінків і навіть з малюнком. Перед початком використання, кастрюли эмалированные слід вимити в теплій воді з використанням миючих засобів, а потім витерти. Готувати в таких каструлях можна абсолютно все, проте залишена без нагляду їжа може підгоріти та спровокувати пожежу. Також, емаль від ударів відколюється, в такому випадку користуватися за призначенням каструлею не можна, з’єднання металів, які стикаються з їжею, можуть привести до отруєння.

Чавунні каструлі, покриті емаллю, вимагають додатковою обробки. Перед початком експлуатації в емальованому чавунному посуді необхідно закип’ятити молоко з ложкою соняшникової олії. Для посуду з матовою чорною емаллю цього можна не робити.

Керамічна каструля сама екологічно чиста з усіх, проте, вона і сама тендітна. Така каструля може використовуватися в мікрохвильовці і духовці, але використовувати її на варильній плиті не рекомендується.

Вибираючи каструлі для дому, зверніть увагу на ручки. Добре, коли вони виготовлені з матеріалу з низькою теплопровідністю. Також слід придивитися до дна каструлі, дно зі щербинками краще підійде для газових плит, оскільки збільшується площа нагріву, а ось каструлі з гладким дном, бажано використовувати на склокерамічних плитах.