Все більше людей при покупці квартири на первинному ринку віддають перевагу квартирам, які поки ще перебувають на стадії будівництва. Адже купуючи житло таким способом, ви можете непогано заощадити. Але при цьому не потрібно забувати про те, що такий спосіб покупки досить ризикований, тому що будівництво може затягнутися на невизначений термін або ж що ще гірше забудовник може збанкрутувати, в результаті чого ви взагалі втратите гроші і житло.

Вибираємо забудовника: на що звернути увагу?

1. З’ясуйте, скільки років будівельна компанія працює на ринку. Зрозуміло, чим більше, тим краще. Якщо забудовник – новачок, то не варто ризикувати. До того ж, не полінуйтеся, знайдіть якомога більше інформації про нього. Відвідайте офіційний сайт забудовника, почитайте відгуки в інтернеті. Зверніть увагу, що відгуки найкраще читати на декількох сайтах. З’ясуйте, над якими об’єктами працював забудовник раніше. Поїдьте і подивіться на його об’єкти, щоб переконатися в якості побудованого житла. Якщо є можливість, поцікавтеся, чи без затримок забудовник здав житло, запитайте про якість житла – чи немає тріщин, не промерзають стіни, чи хороша шумо- і теплоізоляція. Якщо затримок не було, то це говорить про солідність і серйозність компанії. Якщо вас цікавляться застройщики софиевская Борщаговка, то радимо перейти на сайт sofiya.ua.

2. З’ясуйте, чи відчуває компанія фінансові труднощі. З’ясувати це дуже легко. Періодично відвідуйте будівельний майданчик. Якщо робота постійно йде повним ходом, то все в порядку. Якщо бувають простої в роботі, то це поганий знак.

3. Особливу увагу приділіть перевірці документів. Приватним великим компаніям нема чого приховувати і вони завжди надають своїм клієнтам необхідний пакет документів. Переконайтеся, що у забудовника є дозвіл на проведення будівельних робіт і узгоджено підведення комунікацій.

4. Зверніть увагу на вартість квадратних метрів і наявність акцій і знижок. Якщо забудовник продає квартири з великою знижкою – від 30% і більше, то тут явно щось не так. Також насторожити повинна і низька ціна квадратних метрів.