Дрова слід ретельно вибирати, заготовляти та зберігати. Найчастіше рекомендується тверда деревина, тому що вона горить рівномірно, містить мало смоли та не створює багато диму.

Теплотворна здатність – це чинник, який варто звернути увагу під час виборів дров для каміна. Від нього залежить, наскільки великим буде полум’я в каміні і скільки тепла можна буде від нього отримати, а також скільки диму утворюватиметься при згорянні. Основною особливістю, на яку слід звернути увагу при виборі дров на сайті https://drova-kiev.in.ua/ua/drova-koloti-optom, є їхня твердість.

Деревина твердих порід найкраща, оскільки вона дає більше тепла, незважаючи на слабке полум’я. Завдяки цьому він повільніше згоряє і не потрібно часто підливати в камін. Таку деревину можна отримати з граба, дуба чи бука. Він дорожчий за м’який, але служить довше і вже точно займе менше місця.

Від нього залежить і теплотворна здатність деревини. вологість. Відомо, що мокра деревина не буде ефективною.

Ще одна особливість, на яку варто звернути увагу при виборі дров – це відсоток Kory. Це найгірше паливо, ніж дрова. Тому слід купувати деревину з невеликим вмістом деревини.

Безсумнівно, це також важливо швидкість висихання у разі свіжозрубаної деревини. Ця особливість визначає час, після якого вона буде придатна для спалювання в каміні. Різниця дуже велика — від кількох місяців біля берези до трьох років у дуба.

Останньою особливістю дерева є щільність. В основному це впливає на його теплотворну здатність та енергетичну цінність. Щільність деревини залежить головним чином від вмісту води, віку дерева та умов, у яких воно вирощувалося.

Зберігання деревини не менш важливе і впливає на неї тепловою. Зберігати їх найкраще під дахом та на піддонах, щоб відокремити деревину від землі та вологи. У цьому місці також має бути забезпечена достатня вентиляція.

Також можна приготувати дрова самостійно. Ви повинні отримати відповідні пристрої. Бензопили звичайно полегшать завдання, але і шредери і спліттери, які чудово замінять традиційну сокиру.

Найкращими та найбільш калорійними породами дерев є тверді породи: граб, ясен, бук. Цінні також фруктові дерева, особливо сливи, яблуні та груші.