З кожним роком все більше людей вирішують змінити мітлу і лопату на якісний снегоуборщик, що дозволяє серйозно економити час і сили. Благо на сучасному ринку можна відшукати моделі практично для будь-яких завдань. У той же час асортимент миттєво породжує безліч питань, особливо, якщо машина купується вперше. У даній статті ми постараємося дати на них відповіді.

Власне, снігоприбирач, також іноді іменований снігоприбиральної машиною або Сніговідкидачем, являє собою невелику машину на колесах або гусеницях, забезпечену Снегозабірником (ковшем) і ручкою для управління. Придбати снігоприбиральну техніку можна на сайті https://gardengear.ru/catalog/benzinovye_snegouborshchiki/razdely_844_845/.

Серцем подібної техніки найчастіше є чотиритактний двигун, що працює на бензині або, що набагато рідше, електромотор. Ми ж розглянемо лише бензинові моделі, які є найбільш популярними і зручними як для рідкісного домашнього, так і для постійного професійного використання комунальними службами.

Види бензинових снігоприбирачів

Весь асортимент, що випускається, легко розділити на групи по очевидним відмінностей.

Несамохідні снегоуборщики

У їх конструкції двигун присутня тільки в якості основи системи подрібнення і покидька снігу. Саму ж машину необхідно штовхати вручну. Відповідно, можна виділити ряд переваг і недоліків.

плюси:

  • висока маневреність,
  • компактність – зручно зберігати в періоди відсутності снігу,
    невелика вага,
  • гумова захист на шнеку – лопатях, подрібнюючих і забирають сніг, що дозволяє проводити прибирання навіть на плитці і бруківці.

мінуси:

  • втома при довгій роботі через постійне штовхання,
  • невелика дальність відкидання снігу – до 10 метрів, що значно ускладнює і уповільнює прибирання великих просторів,
  • неможливість чистки злежалого і мокрого снігу через невеликої ваги і конструкції системи викиду.

Незважаючи на ці недоліки, несамохідні пристрої не можна вважати поганими. Вони добре підійдуть жителям приватних будинків, які мають можливість прибирати сніг відразу після випадання. Ними досить легко (і набагато швидше, ніж лопатою) можна розчистити доріжки або, наприклад, заїзд для авто. Тим же, хто займається прибиранням снігу лише у вихідні або розчищає значно більші території, вже слід придивитися до моделей такого вигляду.

Самохідні снегоуборщики

Як нескладно здогадатися, в цьому випадку снегоуборщик оснащений двигуном, що приводить в рух ходову частину. Конструкція таких моделей трохи складніше, але і можливостей вони надають більше. І знову ж таки, все їх можна додатково розділити на дві групи.

Колісні

Даний вид самохідної техніки можна сміливо вважати найпопулярнішим. У них система, що відповідає за паркан і викид снігу, складається з двох рівнів: спочатку він згрібається і подрібнюється шнеками, а потім накидається на високошвидкісну крильчатку, видувають його через трубу на 10-15 метрів.

Самохідні моделі також відрізняються наявністю металевого корпусу, більш широким ковшем і можливістю зрізати і подрібнювати навіть злежаний сніг. Також під час прибирання виявляється корисною коробка передач, що дозволяє підбирати оптимальну швидкість їзди в залежності від щільності і розміру снігового замету.

Ми рекомендуємо цей вид снігоприбиральних машин практично всім, хто замислюється про покупку подібного пристрою. Колісні Сніговідкидачі відрізняються універсальністю і добре справляються як з невеликим дачним двором, так і з міськими площами, парковками і тротуарами.