Для захисту від комах, які можуть проникнути у приміщення через відкриту стулку, використовується москітна сітка. Вона монтується до рами та закриває віконний отвір, утворюючи перешкоду навіть для дрібних комах. Також сітка затримує пил, а чисте свіже повітря вільно проникає у приміщення.

Сітки відрізняються за конструкцією, призначенням, типом кріплення та видом полотна. За особливостями конструкції поділяються на:

 • Рамкова. Найбільш розповсюджена конструкція, яка використовується разом в металопластиковими вікнами. Рамка виготовляється з легкого пластикового профілю, розмір та форма дорівнюють віконному отвору, куди вона кріпиться. В якості сітки використовується полімерне полотно, яке натягується на раму.

 • Ролетна. Зручний та компактний варіант захисту від комах, пилу та бруду. Згортається у рулон та фіксується за допомогою спеціального механізму по типу рулонної штори. В розгорнутому вигляді щільно прилягає до рами та забезпечує високий рівень захисту.

 • Сітка-плісе. Схожа на ролетну, але без фіксуючого механізму. У згорнутому вигляді збирається складками, при розкладанні розтягується. Підходить для різних видів вікон, закріплюється за допомогою пластикових кронштейнів.

 • На липучках. Варіант без рамки, полотно утримується на липучках. За зручністю та надійністю поступається попереднім моделям.

Москітні сітки встановлюються не тільки на вікна, а й на двері, наприклад, на балконі. Також виробники пропонують розсувні конструкції, які представлені у вигляді двох рамок, які розсуваються в різні сторони. Для захисту домашніх тварин використовуються більш міцні сітки, виготовлені з алюмінію та сталі.

Москітна сітка на пластикові вікна

Якісні москітні сітки для ПВХ вікон можна замовити на сайті avicon.kyiv.ua. В асортименті представлені різні варіанти сітчастих конструкцій:

 • Розсувні. Призначені для розсувних вікон. Їх встановлюють на терасах, балконах, лоджіях з розсувною системою скління.

 • Рамкові. Найпоширеніший та найзручніший спосіб захисту від комах. Підходить для будь-яких вікон. Прості в експлуатації, легко встановлюються та знімаються для очищення. Не заважає при відкриванні вікна, можна користуватися жалюзі.

 • «Антикішка». Виготовлені з міцної синтетичної нитки або металу, призначені для захисту тварини від випадкового падіння. Кішка не може розірвати цупкий матеріал, конструкція витримує більше навантаження, в порівнянні з іншими варіантами.

 • «Антипилок». Сітка зі щільної тканини не тільки захищає від комах, а й не пропускає пил та пилок. Застосовується як антиалергічний засіб, що особливо актуально в період сезонної алергії.

Віконні полотна також відрізняються розміром комірок, які запобігають потраплянню комах, пилу та пилку в кімнату. Щоб замовити сітку на вікно, потрібно враховувати всі ці особливості.

Сітки на пластикові вікна

Москітна сітка на вікно відрізняється за типом кріплення, за допомогою якого фіксується на віконній рамі. Варіанти кріплень:

 • На петлях. Із зовнішньої сторони рами фіксуються петлі, на які вивішується рамка з натягнутим полотном. Для утримання рамки в закритому стані встановлюється спеціальна зсувка.

 • На «кишенях». Дуже поширений варіант для ПВХ вікон. На зовнішній стороні рами встановлюються пластикові кронштейни, в яких закріплюється рамка з сіткою. Конструкція утримується під власною вагою. Рамку можна швидко зняти для очищення та повернути на місце.

 • Прапорцеве. Рамка кріпиться за допомогою металевих кронштейнів, які вмонтовані в раму. Вони надійно утримують сітку у вибраному положенні.

 • Плунжерне. Використовується рідше, ніж попередні варіанти, підходить для сіток з широкими рамками. Фіксація відбувається за допомогою стрижнів з пружинами, які утримують сітку в віконному отворі.

Найбільш розповсюджені варіанти фіксації – на металевих та пластикових кронштейнах. Вони легко монтуються, надійно захищають від комах та вуличного бруду, зручні та невибагливі в експлуатації.

Сітки від комарів на вікна

У незахищений віконний простір влітку часто залітають комахи, саме тому потрібно використовувати сітки від комарів на вікно, які вбережуть від укусів. Частіше за все використовуються рамкові сітки, які можна вважати універсальними. Легка конструкція зроблена з ПВХ профілю, на який натягнуте щільне полотно з міцними волокнами.

По периметру рамки встановлений ущільнювач для додаткової герметизації. Рамка легко кріпиться на віконній рамі, в зимовий період ії можна зняти. Монтаж займає небагато часу та складається з кількох етапів:

 • встановлення кронштейнів або інших фіксуючих елементів на віконній рамі;

 • конструкцію піднімають вгору та фіксують на нижніх кріпленнях;

 • сітку вирівнюють у віконному отворі;

 • кріплення повертають для фіксації у потрібному положенні.

Все просто — кілька точних рухів, і ваша оселя надійно захищена від пилу та комах.

Сітки протимоскітні

Протимоскітні сітки – це високоякісні, екологічні вироби зі скловолокна, які монтуються на вікнах і дверях, щоб захистити оселю від комах, пилу та бруду. Від звичайної сітки протимоскітні відрізняються наступними параметрами:

 • розмір комірки – зазвичай він складає від 0.8х0.8 до 1.2х1.2 мм, антипилові конструкції мають менші отвори;

 • міцність волокна – виготовлені з полімерної тканини, яка затримує великих комах, не рветься від навантаження;

 • тип конструкції – для цієї задачі зазвичай обирають рамкові конструкції, на балконних дверях також можна встановити сітку-плісе;

 • спосіб кріплення – добре тримаються на металічних кронштейнах.

Якісна москітна сітка – це багатофункціональний пристрій, який захистить квартиру від потрапляння комах, а також збирає пил і бруд, який долітає до вікна з вулиці. Надійно закріплена конструкція також не допускає випадання речей з підвіконня.