Відомий бренд Cooper&Hunter пропонує якісну продукцію з унікальними властивостями. Конструктивні особливості таких кондиціонерів та іншої кліматичної техніки під брендом Cooper&Hunter – це багаторічний досвід компанії і цікаві рішення, які є унікальними. Саме тому придбати кондиціонери Купер Хантер можна для облаштування комфортного середовища як для життя у приватній квартирі, так і для роботи у офісі.

Більше зразків цього та інших брендів техніки для обігріву, кондиціонування та поліпшення властивостей повітряного простору приватних осель і комерційних приміщень можна переглянути на сайті https://vashklimat.com.ua/ інтернет-магазину «Ваш клімат»

Якість: 0,2% дефектів, але і їх знаходять

На виробництві продукції, що має бренд Cooper&Hunter допускається не більше 0,2% дефектів під час виготовлення продукції. Це – мізерний відсоток, що фактично не впливає на те, які постачаються продукти на продаж. Адже навіть таке вибракування, відстежується. Справа в тому, що на виробництві в компанії застосовано тестування 100% елементів пристроїв та контроль як компонентів, так і функцій продукції.

Використання тільки екологічного фреону і інші екологічні рішення

Компанія пропонує безпечний для навколишнього середовища та для користувачів фреон R32. Він застосовується у 100% продукції компанії. Таким чином виконується важлива екологічна місія – використання збалансованих видів промислової і технологічної продукції.

Також значна кількість кондиціонерів та інших кліматичних виробів мають спеціальні технології для якісного контролю споживання електроенергії. Вони скорочують використання електричної потужності на кожному приладі від 20 до 30% і більше, в залежності від режиму роботи та завантаженості.

Крім того, компанія активно застосовує такі енергозберігаючі технології у своєму поточному виробництві:

  • використання ощадливих інверторних способів керування потужністю;
  • застосування мінімального набору компонентів першого використання, а також використання деталей, виготовлених із сировини вторинної переробки, що втілено у практичну технологію збирання GENERATON V;
  • прилади та технології мають високий рівень екологічності, оскільки в багатьох  випадках рівень використання енергії досягає класу А, тобто найнижчого вживання енергії серед побутових приладів.

Зазначимо, що кондиціонери компанії застосовують унікальні системи очищення та фільтрації. Саме про одну з таких технологій, що не має аналогів, зараз і розповімо.

DOUBLE SELF-CLEAN: із пекельної спеки і холод

Технологія DOUBLE SELF-CLEAN застосована на декількох серійних варіантах спліт-систем. Система самоочищення кардинально відрізняється від аналогів та пропонує новий підхід взагалі до функції очищення корпусу та поверхонь кондиціонерів.

Принцип дії полягає у розжаренні поверхні до температури +58°С та миттєвого охолодження. 30 хв роботи у такому режимі дозволяє видалити із поверхонь не тільки пил та бруд, але й позбутися негативної мікрофлори.