Стеля в квартирі – це перше, що помічає гість прийшовши до вас додому.

На сьогоднішній день існує багато варіантів формування стелі, однак найпоширенішими вважаються натяжні. Цей вид стель має масу переваг і особливостей. В даний час представлений великий вибір варіантів оформлення натяжної стелі, тому важливо знати, як його вибрати.

Особливості та переваги натяжної стелі

Натяжні стелі – це універсальний варіант оформлення в залежності від приміщення можна підібрати той чи інший вид покриття. Для вітальні можна використовувати як тканинні натяжні стелі, так і плівкові. У кожного з матеріалів свої особливості і гідності. Якщо говорити про тканинних натяжних стелях, то матеріал, з якого вони виготовлені, не боїться пилу і різного роду забруднень. Завдяки спеціальному просоченню поверхня не збирає пил і досить пройти мітелкою для пилу і поверхня буде чистою.

Як вибрати матеріал для натяжної конструкції

Тканинний стеля добре виглядає в класичному стилі інтер’єру. Є полотна з добре вираженим тисненням, що саме по собі додає шику і краси. Не менш популярними для віталень вважаються і плівкові покриття. Завдяки ПВХ матеріалу можна отримати ідеально гладку поверхню стелі. Використовуючи натяжна стеля є можливість приховати всі нерівності і вади потокової частини квартири, а також за ними не буде видно комунікації. Натяжні плівкові стелі мають масу переваг, серед яких:

  • простота монтажу;
  • доступна ціна;
  • різноманітність кольорів і відтінків;
  • можливість робити багаторівневі стелі.

Використовувати ПВХ плівку зручно і вигідно, так як використовуючи різні варіанти покриття можна візуально збільшити і розширити простір в кімнаті. Якщо у вас вітальня невеликий квадратури, то встановивши глянсовий натяжна стеля можна візуально розширити простір, а за рахунок багаторівневої конструкції зонувати кімнату.

Підбирати натяжні стелі можна також за забарвленням і фактурою. Більшість людей встановлюють стелі світлих відтінків, проте є й інші варіанти кольору, які прекрасно поєднуються з різними варіантами декорування. Сучасні стилі можуть поєднуватися з будь-яким кольором і фактурою, при цьому необхідно, щоб підбором матеріалу займався професійний дизайнер. В такому випадку вийде відтворити абсолютно будь-який вид вітальні і самої квартири.