Практичний кожен знає, що таке натяжні стелі, але більшість представляє їх виключно в плівці ПВХ. Однак виробники пропонують гарну альтернативу – тканинні натяжні стелі.

Види тканинних натяжних стель

Виробляються натяжні полотна з поліестеру, який просочують поліуретаном. На виході виходить тонке, міцне і стійке до вологи полотно.

Як правило, такого роду полки відрізняються високою вартістю, ніж з ПВХ, приблизно в два-три рази. Незважаючи на мінус, стелі облаем масу переваг, головною з яких є структура поверхні. Тканина допомагає візуально створювати ефект штукатурки. Матова і фактурна поверхня ідеально вирівнює всі нерівності стелі, через це вони має дорогий і розкішний вигляд, який підкреслює загальний інтер’єр.

Варто відзначити, що на відміну ПВХ плівок, які виробляють маса компаній, вибір творців тканинних стель досить не великий.

Характеристики застосування

Не залежно ким були зроблені натяжні тканинні стелі, вони мають в наявності певні особливості:

  • Безпека. Полотна виготовляються з синтетичного матеріалу, які абсолютно безпечні для здоров’я людини і не здатні виділяти токсичні речовини, а також в них відсутній хімічний запах.
  • Термостійкість. Тканинні стелі не піддаються процесам деформації і можуть витримувати будь-які перепади температур. Крім усього вони під впливом високих температур не змінюють своїх зовнішніх якостей.
  • Міцність. В даному моменті тканинні сильно відрізняються від плівкових, завдяки здатності витримувати будь-які навантаження.
    Довгий період використання. Завдяки щільності тканина не провисає з плином часу.
  • Високі показники звукоізоляції.
  • Простий монтаж.
  • Вогнестійкість. Натяжні полотна, як правило, відповідають всім нормативам якості та пожежної безпеки.

Велика частина виробників додаю з полотнами гарантію, яка може становити до дванадцяти років. Разом з тим, тканинні натяжні стелі, ціна яких досить прийнятна, можна встановити практично в будь-якому приміщенні.