Меблі для дитячої кімнати – це відповідальне і важливе рішення. Вони повинні бути не тільки зручними, але відповідати перевагам самої дитини. Від цього буде залежати її настрій і хороший сон.

Меблі для дитячої в морському стилі

Для розвитку у дитини інтересу до пригод і любов до подорожей, не обійтися без кімнати в морському стилі. Особливо добре такий інтер’єр підходить для хлопчиків. Меблі для такої кімнати повинна бути відповідна.

Для створення атмосфери пригод підійдуть меблі в блакитних, бежевих, коричневих і синіх відтінках. Як акценту можна додати червоні відтінки. Але для столу не потрібно вибирати яскраві кольори. Більше підійдуть нейтральні.

Що стосується ліжка, то тут фантазію можна не обмежувати. Може бути будь-яка форма. Від човна, до піратського корабля. Вона може бути стандартна і багаторівнева, з безліччю ящиків і різних елементів. Але в гонитві за формою не варто забувати про зручність. Ортопедичний матрац і зручна подушка, дуже бажані, в дитячому віці.

Меблі в морському стилі мають такі особливості:

  • нестандартні форми;
  • оформлення в морській тематиці;
  • натуральні кольори.

Дитяча в сучасному стилі

Вибираючи такий стиль для дитячої кімнати, потрібно віддавати звіт, що при всьому різноманітті форм і кольорів, не варто йти від дитячої тематики. Дизайн в такому стилі може підійти для будь-якої статі дитини. Відмітна особливість меблів в цьому стилі, незвичайність форм і яскравість колірних рішень. Яскраві малюнки на шпалерах добре поєднуються з кольоровими фасадами шаф.

Обтічні форми стільців та інших предметів інтер’єру, підкреслять приналежність до стилю. Але може бути обрана геометрична форма. Чіткі лінії добре доповнити геометричними силуетами на стінах і стелі. Для такої дитячої прекрасно підійде модульні меблі. Функціональність у поєднанні з різними колірними рішеннями буде цікава дітям різного віку. Шафи і полиці можуть мати лаконічний дизайн, а також індивідуальний, підбудований під потреби господарів кімнати.

Меблі в такому стилі мають такі особливості:

  • різноманітність форм;
  • незвичайність колірних рішень;
  • багатофункціональність.

Сучасний стиль дає можливість застосувати нові оздоблювальні матеріали та незвичайні форми всіх деталей інтер’єру. При правильному виборі меблів дизайн кімнати дитини може заповнювати його потреби і наповнювати життя позитивними емоціями.