Безпека, надійність і якість – головні критерії вибору матеріалів для дитячої кімнати. Таке правило стосується всіх покриттів, і натяжні стелі не є виключенням. Briton представляє якісні підвісні конструкції, що виконані з плівки ПВХ. Матеріал є безпечним у використанні, та чи можна проводити монтаж таких конструкцій в дитячій кімнаті?

Підвісна стеля: що це?

Натяжні стелі – це підвісна конструкція, що монтують нижче основної. Виконана з плівки ПВХ (полівінілхлориду або вінілу) – безбарвної прозорої пластмаси, яка відрізняється стійкістю до лугів, мастил та кислот. Після установки конструкції рівень стелі знизиться на 40 мм. Монтаж починається з визначення рівня стелі. Для цього використовується спеціалістами лазерний рівень. У більшості випадків матеріал кріпиться до стін по периметру приміщення на каркас, що складається з металевих або пластикових профілів.

Основні характеристики плівки з ПВХ:

  • Товщина смуги – 0,18 мм;
  • Ширина матеріалу – 320-500 см;
  • Вага 180 г на 1 м кв.

Плівка містить у своєму складі близько 8% пластифікаторів, що не дає можливості виділенню шкідливих речовин в приміщення. В процесі експлуатації плівка не виділяє запахів. Конструкція зберігає задані характеристики – не провисає, не вигорає, не тьмяніє. Білі натяжні стелі збережуть заданий колір упродовж всього гарантійного періоду.

ПВХ плівка – еластичний, міцний і екологічно чистий матеріал, який має санітарно-гігієнічні сертифікати та пожежної безпеки. Аналогічний матеріал настільки широко оточує людину в побуті та гігієні, що уникнути його у використанні не вийде. З ПВХ виробляють шпалери, лінолеум, взуттєву підошву, вікна, двері, одяг, труби, штучну шкіру, меблеві декори та крайки, інше.

Натяжні стелі для дитячої кімнати

Для дитячої можна замовити натяжні стелі, адже цей матеріал безпечний для людини. Але, йде мова лише про якісний матеріал. Тож, для дитячої варто обрати надійного виробника підвісних конструкцій.

Варто розуміти: всі установки ПВХ-конструкції мають специфічний запах. Але не варто вважати його шкідливим. Неприємний аромат швидко вивітрюється і пройде зовсім за короткий час.

Обираючи підвісну конструкцію для дитячої кімнати, змовник отримую наступні переваги:

  • Оригінальний дизайн. Можливість створити яскравий і оригінальний простір. Натяжні конструкції надають необмежені дизайнерські можливості. З їх допомогою можна оформити простір над головою фактурним покриттям, складною багаторівневою конструкцією, різнобарвним світлодіодним підсвічуванням, полотнами з художньою перфорацією або фотодруком;
  • Зонування простору. За допомогою натяжної конструкції можна візуально розділити дитячу кімнату. Це актуально при необхідності виділити робочу або ігрову зону та візуально розділити кімнату, якщо там проживає двоє дітей;
  • Екологічність і антистатичність. Якісний матеріал не містить в складі небезпечних хімічних елементів і не притягують пил.

Окрім цього, до переваг натяжних конструкцій слід віднести їх довгий термін використання, можливість приховати конструктивні недоліки, стійкість покриття до вологи, цвілі, грибку, високих і низьких температур. Всі ці аргументи дозволяють зробити висновок: використовувати натяжні стелі в дитячій однозначно можна.