Одним із сучасних видів стель є підвісні конструкції. Вони мають свої переваги і особливості.

Замовити підвісні стелі можна в Alkiv – компанія порадує різноманітністю рішень, помірними цінами, вигідними умовами оплати товару. В асортименті також представлені пристосування для їх монтажу, світильники і т. д.

Де застосовуються стелі такого типу? Це універсальне інтер’єрне рішення. Але особливо часто конструкції замовляються для оформлення офісних зон. Установка таких стель цілком може бути виконана своїми силами. Особливо, якщо площа покриття невелика.

Роботи починаються з розрахунку кількості плит і профілю. Потім за цими даними підбирається кріпильний комплект. Монтаж починається з розмітки. Відзначається на стінах по периметру приміщення лінія для кріплення куточків. Для цього використовується лазерний або простий рівень. Монтується чорнова стеля за допомогою спеціальних гаків для кріплення підвісів. За осьовими лініями, за допомогою підвісів встановлюються профілі для кріплення підвісних плит. Коли весь каркас змонтований, на нього обережно укладаються плити підвісної стелі.

Переваги

Такі стелі відрізняються простотою монтажу, а відповідно і швидкістю. Легкість заміни поганих елементів конструкції. Вони характеризуються пожежною безпекою. Приховують зовнішню проводку і дефекти стельових перекриттів. Їх легко обслуговувати і відновлювати. Вони не перешкоджають циркуляції повітря в приміщенні.

Особливості

Конструкції схильні до дії вологи, через неї плити приходять в непридатність. Це треба враховувати при виборі місця для монтажу. Пам’ятайте про те, що такі конструкції крадуть висоту приміщення.

Варто зазначити, що плити підвісної стелі тендітні і потрібна акуратність при монтажі. Якщо у вас немає досвіду в цій справі, то краще вдатися до допомоги фахівців.

Сподіваємося, що вам сподобалась дана публікація про те, чому варто встановити підвісні стелі. Якщо так, то діліться посиланням на неї з друзями та родичами у соціальних мережах. Очікуйте на нові статті вже дуже скоро. До скорої зустрічі!