Сьогодні сучасні виробники пропонують багато різноманітних шаф на будь-який смак, які відрізняються за матеріалом виготовлення, дизайном і ціновою категорією.

Однак, вибір даного атрибута є досить відповідальною справою, тому покупку важливо здійснювати в спеціалізованих і перевірених компаніях, які пропонують якісну гарнітуру.

Меблі на замовлення за розумними цінами

Замовити меблі з дерева хорошої якості можна в даній компанії, де працюють висококваліфіковані фахівці. При виготовленні своєї продукції компанія застосовує виключно високоякісні натуральні матеріали і новітні технології. Виробництво вироби на замовлення дає можливість вибрати нестандартне наповнення.

Основні переваги меблів з масиву дерева

Головними перевагами меблевих виробів з масиву дерева є довговічність і міцність. А для додання водостійких властивостей виробники покривають поверхню даних виробів спеціальним лаковим покриттям.

Шафи, виготовлені з масиву дерева також відрізняються естетичною привабливістю, оскільки деревина має яскраво виражену індивідуальну текстуру. Вироби з даного природного матеріалу ідеальним чином вписуються в будь-які інтер’єри, наповнюючи їх особливою розкішшю.

Дерево володіє позитивною енергетикою, яка має сприятливу дію на фізичне та емоційне здоров’я людини.

Масив дерева вважається природним натуральним матеріалом, який не містить токсичних речовин і абсолютно безпечний для здоров’я людини. А хвойні породи дерева багаті ефірними маслами, які позитивним чином діють на дихальні шляхи.

Критерії вибору

Шафа є важливим атрибутом будь-якого будинку, який призначений для зберігання різних речей. Основним параметром при виборі шафи крім матеріалу виготовлення є його функціональність. Тому при його виборі, крім зовнішнього дизайну важливо звернути увагу на його функціональні можливості, необхідно звернути увагу на місткість, надійність деталей конструкції, які забезпечують функціонування пересувних елементів.

Перед покупкою також необхідно визначитися з вибором дверей. Сьогодні особливо актуальні наступні типи дверей:

  • Орні.
  • Розсувні
  • Складено.

Робіть грамотний вибір, віддаючи перевагу виробам з натуральних і екологічно безпечних матеріалів.