Ліжко для дитини найголовніший предмет меблів в дитячій кімнаті. До вибору цього аксесуара слід підійти ретельно. Є кілька важливих критеріїв, які необхідно враховувати при підборі меблів.

Від того як правильно буде підібрана ліжко для дитини, залежить його здоров’я, настрій, працездатність в школі. Цей предмет може також прикрасити дитячу, гармонійно вписавшись в інтер’єр приміщення. Якісна і красива дитяча ліжко недорого, може бути куплена у компанії, яка пропонує своїм клієнтам широкий асортимент такої продукції.

Типи і різновиди дитячих ліжок

В даний час споживачеві пропонується великий вибір найрізноманітніших ліжечок, на будь-який смак і колір. Важливо при виборі врахувати всі особливості, вибрати якісний виріб, яке підійде саме даної особи.

  • Кутові ліжка. Добре підійдуть для приміщення невеликої площі. Впишеться практично в будь-який інтер’єр.
  • Двоярусні ліжка. Добре затребувані в сім’ях, де проживають в одній кімнаті кілька дітей, економлять корисну площу в дитячій, займають небагато місця.
  • Трансформер. Такий варіант підійде для тих, хто також має проблеми з розмірами кімнати. Такий виріб може швидко перетворитися в стіл, тумбочку або крісло.
  • Класична ліжко. Вона обладнується висувним ящиком для зберігання постільної білизни або інших предметів і аксесуарів.
  • Багатофункціональна ліжко. Являє собою конструкцію, що поєднує в собі безпосередньо спальне місце, стіл і шафа. Такі вироби набувають для дітей певного віку.

Вибір дитячого ліжка

При виборі спального місця дитини слід керуватися важливими критеріями. Ліжка для дітей в обов’язковому порядку повинні відповідати стандартам. У стандартах вказуються критерії безпеки вироби, а також, який матеріал можна використовувати при виробництві ліжечка, фарби, лаки, кріпильні деталі.

При покупці необхідно перевірити ліжко на стійкість, її поверхня повинна бути рівною. Для самих маленьких дітей повинні бути в наявності захисні елементи, бортиками, огорожами. Це відноситься як до одноярусні виробам, так і до двоярусним. Не залежно від вартості, головним критерієм залишається безпека і комфорт дитини, який буде користуватися ліжком. Місце відпочинку дитини має бути максимально безпечним.