Для оформлення приміщення, де розташовується основна зона проживання всієї сім’ї і прийому гостей слід приділяти особливу увагу, особливо при виборі корпусних меблів.

Поєднання в стилі

Підбираючи меблі, основним критерієм керівництва є існуючий стиль, який повинен бути витриманий в новому рішенні. Плюсами корпусних меблів є:

  • трансформація;
  • здатність підібрати під будь-який стиль;
  • великий вибір матеріалів;
  • зручність при експлуатації;
  • практичність і компактність.

Класика

Для класичного стилю підбирати меблі одне задоволення, з огляду на величезного вибору не тільки матеріалів, але і дизайнерських рішень. Незмінним атрибутом все ж є натуральні матеріали і цікаві фрески в оформленні. Крім набору шаф, в вітальню можна підібрати і корпусні м’які меблі з тими ж дерев’яними вставками, що і на корпусах меблів.

Вітальня в такому стилі буде виглядати завжди багато, підкреслюючи певну строгість і виблискуючи розкішшю. Акценти позолоти деяких елементів додадуть вишуканості, а журнальний столик з ексклюзивною різьбленням створить розташування до ділових переговорів.

Хай-тек

Сучасний стиль, що не терпить завантаженості і великого скупчення предметів. Ідеальним рішенням буде компактна стінка з великим наявністю вільних просторів і ширяють полиць, не прив’язаних до загальної конструкції, але в той же час створюють загальний моноліт. М’які меблі підбирається в стиль оформлення і повинна містити строгі і витримані форми без вишукувань і різних надмірностей в оформленні.

Але як для класики, так і стилю хай-тек властива шкіряна оббивка меблів, що істотно збагатить перший і додасть строгості другого рішенням.

Колірне рішення і поєднання

Класичний стиль може виконуватися як в натуральному кольорі, так і з рішенням колірної гами, але все, же наближеною до натуральних порід дерева або білий колір, який вигідно відтіняє золоченням.

Хай-тек – непередбачуваність в колірному виконанні, меблі можуть бути як в строгому чорному кольорі, так і з яскравими акцентами. Все залежить від настрою і бажання виділити необхідні зони. Саме мобільність і конструктивні здібності корпусних меблів допоможуть створити настрій будь-якої вітальні.