Кухня – це важливе місце в будинку. Від зручності розташування в ній меблів і загального дизайну приміщення залежить не тільки настрій домочадців, а і їхнє здоров’я.

На добре організованою кухні приємно знаходитися і зручно готувати їжу. А це-основа життя. Хороші кухні знайти можна, але куди важливіше навчитися створювати правильний фон для них.

Кухня в стилі мінімалізм

Мінімалізм – це не просто стиль приміщення, це спосіб життя. Кухня створена в такому стилі демонструє готовність господарів відмовитися від усього зайвого, віддаючи місце тільки необхідних речей. На такій кухні немає декоративних елементів. Максимум, що можна там знайти – це панно в стриманих кольорах з абстрактним малюнком або композиція з домашніх квітів, які теж вибираються у відповідному стилі.

Девіз такої кухні-гранична функціональність. Тут кожна деталь повинна виконувати своє призначення. Якщо це шафа, то максимально комфортний і оснащений останніми розробками в області меблевого виробництва. Техніка теж останнього покоління з великою кількістю функцій і режимів. Купити недорогі кухні, витримані в цьому стилі можна в багатьох меблевих салонах.

Кольори такої кухні світлі, іноді сірі або навіть чорні. Білий колір теж часто зустрічається в такому стилі. Чому білий? Тому, що він створює ефект чистоти. За ним легко доглядати, усупереч поширеній думці багатьох. На ньому відразу видно, де слід зробити прибирання. Такі меблі легко мити, без ризику порушити кольоровий шар. Тому мінімалізм – це не аскетизм, а скоріше продуманість.

Кухня в стилі ф’южн

Це сучасний напрям дизайну приміщення. Тому класичні деталі в ній знайти можна, але вони частково. Всі досягнення сучасної меблевої індустрії, в поєднанні з новими оздоблювальними матеріалами, знайдуть місце в такій кухні. Але це не означає, що всі розробки потрібно поміщати на своїй кухні.

Все повинно гармонійно поєднуватися в одному місці. Такий стиль підбирається для кожного конкретного господаря. Недорогі кухні можна підібрати потрібних кольорів і з урахуванням всіх потреб покупця. Такий стиль враховує всі особливості його характеру, підлаштовується під його настрій. У перекладі воно означає «змішання». Це простежується в інтер’єрі кухні. Змішання квітів, стильових напрямків меблів і різних матеріалів.

Кольори в такій кухні можуть бути будь-які. Основна умова – відмінне поєднання між собою. Як приклад може бути яскраві меблі з глянцевими фасадами, на тлі спокійних і приглушених стін і підлоги. Або акцентні яскрава стіна в поєднанні з різнокольоровими стільцями. Фьюжн – це можливість проявити весь свій творчий потенціал. Але для цього необхідно мати відмінний смак. Мистецтво поєднання несумісного дається не всім.