Коли приходить час ремонту, в процесі підготовки починає з’ясовуватися, що деякі предмети інтер’єру вже не годяться для використання. Однак ці меблі настільки любимі і дорогі, що викинути їх шкода.

Зазвичай господарі старовинних шаф і диванів знаходять їм нове застосування в своєму заміському будинку або в гаражі. Але можна дати другий шанс своїм улюбленим речам. Для цього вам на допомогу спрацюють професіонали своєї справи, які кожен день займаються роботами по реставрації і перетяжки старої оббивки меблів.

Які вироби можна відремонтувати?

Якщо ваш улюблений диван дерев’яний або виконаний з ДСП, тоді найімовірніше доведеться змінити оббивний матеріал. Що вийшли з ладу пружини відремонтувати буде складно, зазвичай професіонали їх замінюють новими конструкціями. Якщо виріб в якості наповнювача має поролон, тоді його також прийшов час змінити. Як тільки ви поставили собі за мету повернути нове життя своєму коханому виробу, ви повинні вирішити, в якій кольоровій гамі буде представлена ​​ваша нові меблі. Відштовхуватися потрібно від загального стилю інтер’єру.

Перетяжка – це зовсім справа копітка, адже процес вимагає особливих знань і навичок. Зокрема, необхідно обов’язково зробити виміри і правильно підібрати метраж матеріалу, при цьому врахувати припуски. Матеріал необхідно підбирати тільки спеціально призначений для меблів.

Крім усього іншого відновлення старовинних меблів має на увазі застосування професійного обладнання.

Процес оббивки і перетяжки старих меблів

М’які складові найбільш схильні до зношування, передчасно втрачають свої зовнішні дані і руйнуються під впливом негативних факторів. Згодом в сидіннях утворюються вм’ятини. Безумовно, повноцінно відпочивати на таких меблів вже не вийде. В результаті вона деформується і починає виглядати так, що її хочеться від усіх заховати.

У таких випадках майстри акуратно демонтують оббивний матеріал, який буде служити шаблоном для нової оббивки. Деякі частини наповнення вироби можна використовувати, а деякі необхідно викинути. Наприклад, якщо пружини в нормальному стані, тоді вони не будуть замінюватися іншими. Професіонали ретельно переглядають всі деталі, перевіряють їх на міцність. За вже готовому зразку старої оббивки викроюється нова з матеріалу, який ви виберете.

Чи варто замовляти послуги професійної реставрації?

Є люди, які вважають, що в цілях економії краще ремонтувати старі меблі самостійно. Вони вважають, що з усім можуть впоратися: купити в магазині хімічні засоби для очищення, лакове покриття, поролон і тканину для оббивки. Як правило, такі варварські дії ведуть до того, що з улюбленим кріслом або диваном доводиться згодом назавжди прощатися.

Розглянемо плюси послуги відновлення старих меблів:

  • прийнятна ціна. Витрати на ремонт обійдуться вам в рази дешевше, ніж покупка нових меблів;
  • економія часу. Фахівці працюватимуть з меблями самостійно і не обтяжать вас ніякими турботами. У майстрів є досвід і відповідні навички для того, щоб виконати роботу якісно і оперативно;
  • ексклюзивність. В результаті проведення професійних робіт ви отримаєте готовий виріб, яке буде в повній мірі відповідати всім вашим очікуванням і вимогам.

Як бачите, послуга реставрації меблів – це розумна інвестиція, яка дозволяє продовжити експлуатацію улюбленого дивана і заощадити гроші.