Купуючи м’які меблі, споживач намагається приділити увагу кожній дрібниці – вартості, якості виробу, матеріалу і дизайну.

Покриття меблювання може бути різним, натуральна і штучна шкіра виглядає розкішно, але вимагає особливого догляду, екошкіра і текстильні покриття теж користуються попитом у аудиторії. Згодом наш улюблений диван може зноситися і втратити свій первісний вигляд, в даній ситуації є вірне рішення – замовити послугу оббивки м’яких меблів за привабливою вартістю.

Навіть антивандальна оббивка у меблів може з часом прийняти страхітливий вигляд, особливо часто з такою ситуацією стикаються власники домашніх тварин. Улюблений вихованець в пориві гніву може залишити свої продукти життєдіяльності і сліди від щоденної точки кігтів на вашій зоні для відпочинку, звичайної чищенням тут не обійтися – доведеться міняти покриття дивана повністю на нове. Також складні плями, фломастер і інші принади жодним чином не прикрасять вашу м’які меблі, і зіпсують враження від інтер’єру.

Подарувати меблів друге життя фахівці можуть за допомогою будь-якого матеріалу, який задовольнить вашим бажанням та фінансовим можливостям. Також поміняти оббивку зараз представляється можливим і для пуфів, обідніх стільців, крісел. Не варто викидати улюблений предмет інтер’єру, якщо він придбав неестетичний вигляд – довіртеся професіоналам, вони знімуть викрійку з колишнього покриття, виготовлять нову і здійснять перетяжку без вивезення м’яких меблів в майстерню.

У послугу реставрації м’яких меблів може входити і заміна наповнювача – краще відразу вбити двох зайців і повністю реабілітувати старе крісло або диван. Заміна оббивки необхідна при глибоких забрудненнях і в’їдаються запахів. На ваш розсуд фахівець може замінити фурнітуру, якісні імпортні декоруючі елементи прикрасять меблі з «пробігом». В ході поновлення перевіряється і кріплення, і конструкція – якщо діагностика показала недоліки, то даний момент вирішується заміною на аналогічні, фабричного виробництва, частини.