Які букети нині в моді, як змусити букет стояти у вазі довго, чим краще «годувати» зрізані квіти і інші корисні милі деталі дізнаються учасники проекту «Журналіст змінює професію», які навчаються за спеціальністю «флорист».

Журналісти і редактори, фотокорів та оператори осягають таємниці майстерності в різних сферах: Автомеханік, кінології, столярній справі, пожежної безпеки та флористиці. У цьому їм допомагають фахівці крайових освітніх установ.

Навчання почалося з відвідин оранжереї, де крім звичних і знайомих нам фіалок та кактусів, ростуть екзотичні рослини: банани, лимони, агава, монстери, лаврове дерево та інші.

На першому занятті від Студия JULY ми працювали над створенням невеликої квіткової композиції. Ножиці, шматочок піафлор (флористична губка), плівка, два квадрата пакувальна паперу, один гіппеаструм, трохи туї і пілеі Кадье – і ваш букет готовий. Незважаючи на те, що матеріал був один, всі композиції виявилися різними. Головне, все гілочки і квіточки обрізати строго під кутом 45 градусів, щоб довше простояли. А ще порада – не потрібно намагатися об’єднати в одну композицію якомога більше квітів і листя.

На зміну традиційним круглим букетів приходять куди більш природні, повні життя растрёпиші. Така форма дуже органічна як на тематичних весіллях, близьких до природи – рустикальной, кантрі, еко, так і на розкішних вінтажних церемоніях. До складу букета вийде включити різноманітні квіти, що дозволить створити по-справжньому цікаву композицію під заданий настрій. Того ж правила потрібно дотримуватися при створенні пасхальної або новорічної композиції. Краще заздалегідь опрацювати образ майбутнього виробу, можна пошукати в інтернеті або намалювати самої.

Приготувати основу майбутнього виробу (всі заготовки можна придбати у флористичних магазинах або магазинах Hand-made), визначитися з кольором, фактурою і елементами декору. Тут важливо не забувати про правила поєднання кольорів. Добре виглядають один з одним зелений і жовтий, рожевий і сірий кольори. Рожевий можна комбінувати з блакитним і сірим тонами. Фіолетовий колір краще використовувати в комбінації з жовтим, рожевим і помаранчевим. Бузковий непогано виглядає з лимонним, рожевим, блакитним, фіолетовим, бузковим та синім. Білий колір ж поєднується з усім. Найскладнішим на цьому занятті виявилася робота з клейовим пістолетом. Клей дуже гарячий, тому необхідно дотримуватися обережності при закріпленні деталей.

Під чуйним керівництвом нашого викладача ми створили незвичайні і дуже красиві прикраси для дому до Великодня і Різдва. А попереду у нас ще букети з цукерок, Топінар, кошики з квітів.