У процесі підбору предметів меблів для садового ділянки люди, як правило, беруть до уваги сезонність її застосування, ось чому вони частенько закривають очі на деякі характеристики того, що сьогодні представлено на ринку, зупиняючи свій вибір на самих бюджетних варіантах. Але якщо ви проживаєте в будинку цілий рік і не можете уявити своє життя без посиденьок на свіжому повітрі з березня по кінець жовтня, як же бути в такій ситуації?

Тоді ми рекомендуємо звернути свій погляд у бік предметів меблів з тика, ось тут ми публікуємо посилання для ознайомлення з подібними елементами інтер’єру. Такі вироби відрізняються великою кількістю достоїнств, серед яких не тільки стильний вигляд, але також досить тривалий експлуатаційний період, незалежно від погоди за вікном. Не дарма ж обробку палуб яхт нерідко виготовляють якраз з цієї деревини.

Серед основних характеристик садової мебели из тика варто виділити:

• Завдяки насиченості маслами природного походження, тик деревина успішно адаптується як до низьких температурних режимів і атмосферних опадів, так і до негативного впливу прямих променів сонця.

• Характеристики такої деревини не припали до душі дрібним паразитам, а значить, вам не доведеться турбуватися з приводу допоміжної обробки поверхонь.

• Тикове дерево не піддається гниттю, що вкрай важливо для садових меблів.

• Вироби з такого матеріалу відрізняються високою якістю збірки, при цьому всі стики обробляють.

• Фахівці стверджують, що експлуатаційний період подібних предметів меблів становить сімдесят років. Це ль не привід задуматися?

Навіть після того, як ви купили мебель для HoReCa, є можливість внести зміни в її колірну гамму. В процесі обробки поверхні за допомогою особливих з’єднань є можливість охоронити натуральні початкові кольори. Виключаючи допоміжну обробку, в залежності від умов природного середовища тик може змінити колір, при цьому він не втратить свої початкові експлуатаційні параметри і т.д.