Сучасні виробники пропонують величезну кількість варіантів меблів. У кожному місті є декілька меблевих магазинів, де ви зможете придбати щось для оформлення вашого інтер’єру. Єдиним мінусом такого способу покупки предметів меблів є обмеженість у виборі.

По суті ви купуєте з того, що є, а не те, що вам насправді хотілося б. На цей випадок придивіться до унікальної можливості заказать мебель за індивідуальним проєктом. Тут годі й казати, подібний спосіб має безліч переваг, на відміну від звичайної покупки.

Чому варто придивитися до меблів на замовлення?

Як вже говорилося вище, даний спосіб придбання має безліч переваг. Перед тим, як ви все-таки зважитеся на замовлення, варто дізнатися трохи докладніше про даному способі вибору меблів і чим взагалі він привертає таку силу-силенну людей:

  1. Унікальність. Тільки уявіть, компанія виготовляє дизайн-проєкт меблів, виходячи з вашого інтер’єру і вимог до майбутнього предмету інтер’єру. Цей дизайн ви більше ніколи і ні в кого не зустрінете. Він виготовляється в індивідуальному порядку, що безсумнівно робить його набагато цінніше магазинних моделей меблів. У вас буде можливість втілити всі свої бажання і ідеї в життя. Для цього достатньо просто розповісти їх спеціаліста, який в майбутньому вкладе їх в ідею вашого дизайн-проєкту.
  2. Розміри підганяються рядок під всі параметри вашої квартири. Іншими словами, якщо у вас є ніша, то шафа буде повторювати її розміри. Ніякого відстані між стінкою шафи і стіною в 10 сантиметрів, ніяких щілин.
  3. Для виготовлення меблів використовується якісний матеріал, який може прослужити своєму господар не один рік. Для створення меблів використовують високотехнологічне обладнання, яке під наглядом майстрів допомагає швидко створити необхідний предмет меблів вашого інтер’єру. На кожному етапі виробництва обов’язково перевіряється якість виконання. за підсумком це виключає ймовірність деформації або браку продукції. Ви отримуєте якісні меблі в свою квартиру.

Звичайно, подібний варіант обійдеться вам трохи дорожче, ніж звичайна купівля в магазині, то результат перевершить всі очікування. Ваша кімната перетвориться, коли в ній будуть знаходитися настільки унікальні і прекрасні предмети меблів.

Як відбувається процедура замовлення?

Для початку вам доведеться зв’язатися з менеджером компанії. Під час розмови ви зможете задати всі ваші запитання. Співробітник надасть детальну інформацію в якості відповіді на кожен з них. Як тільки ви будете проінформовані, то в майбутньому вас запишуть на первинну консультацію з фахівцем. Тут ви зможете описати ваші ідеї і вислухати деякі пропозиції від співробітника. Після ваш проєкт передається до відділу дизайну, де майстри створюють унікальний дизайн-проєкт меблів. Після затвердження проєкту, він відправляється в цех для виготовлення. Уже через кілька днів ви зможете забрати свої унікальні меблі.