Всі ми звикли, що меблі виготовляються в основному з дерева. Деякі елементи меблів можуть виготовлятися з пластику, скла і металу.

Однак, у продажу можна зустріти вироби, які повністю виконані з металу. Звичайно, в побутових умовах такі вироби не застосовується, а ось на громадських ділянках подібну меблі можна зустріти досить часто.

Металеві меблі користується великою популярністю на виробництві, в торгівлі, в медичній сфері. Найчастіше такі вироби покривають спеціальним покриттям, яке надійно захищає його від утворення корозії. Звичайна меблі з дерева в таких агресивних умовах швидко зіпсується, зруйнується, а в деяких випадках застосовувати її просто негігієнічно. Саме тому на зміну дереву приходить метал.

Часто металеві вироби можна зустріти в офісних приміщеннях. Це різні архівні та офісні шафи, які відкриваються як звичайний орної шафа, або за типом жалюзі. У них зберігають всю необхідну документацію.

Так само металеві шафки можуть бути картотечними і файловими. Такі вироби відповідно призначаються для зберігання картотеки і різних дрібних файлів. Із застосуванням металу можуть проводитися письмові столи і стільці, різні невеликі полки, шафи для ключів, аптечки.

Часто на підприємствах, в банках і торгових об’єктах застосовують металеві сейфи. Вони можуть вбудовуватися в меблі, або встановлюватися окремо. Сейфи можуть відкриватися механічним способом або автоматично.

Крім цього, металеві шафи можуть призначатися для зберігання одягу. Вони можуть перебувати не тільки в офісних приміщеннях. Часто подібні вироби можна зустріти в навчальних закладах, в спортивних комплексах. У спеціальних секційних шафах можна зберігати цінні предмети. У роздягальнях часто встановлюють практичні і компактні металеві лавки. Зверніть увагу на шафи гардеробні.

Не обійтися без металевих меблів в складських приміщеннях, в супермаркетах і в виробничих умовах. З металу виготовляють різні мийки та столи для професійної кухні, верстати на фабрики і заводи.