Дверні ручки-скоби — стаціонарна (нерухома) фурнітура без засувного механізму і вбудованого замка. Вони забезпечують зручне штовхання та притягнення дверей. Вдало підібрана модель відмінно справляється зі своїми функціями, прикрашає дверне полотно та підкреслює особливості дизайну інтер’єру приміщення. Інтернет-магазин «740» спеціалізується на дверній і меблевій фурнітурі. У його каталозі представлено великий вибір якісних ручок-скоб від найкращих виробників.

Які бувають ручки-скоби

Сучасні ручки-скоби поділяють на різні види за такими ознаками:

  • Форма. В основному мають вигляд літери «П» і півкола. Є моделі фантазійної форми — наприклад, шнура зав’язаного в петлю.
  • Розмір. Ручки можуть мати різну довжину скоби (від 80 до 2500 мм) і міжосьову відстань — дистанцію між точками кріплення до дверей (від 15 до 2300 мм).
  • Дизайн. Виготовляються в різних стилях — від суворого мінімалізму до вишуканої класики, у якій доречне використання різьблення та художнього кування.
  • Колір. Пропонується широка колірна гама: відтінки заліза та бронзи, коричневий, графіт, білий та ін.
  • Матеріал. Використовуються різноманітні матеріали: метали, сплави, ПВХ і тверді породи дерева. Найчастіше ручки виготовляють з алюмінію, іржостійкої сталі, латуні й ЦАМ (ZAMAK) — сплаву цинку, алюмінію, міді та магнію.

Моделі з металів можуть мати різні варіанти фінального оброблення: нікелювання, оксидування, хромування, фарбування спеціальною антикорозійною сумішшю тощо.

Інтернет-магазин «740» пропонує моделі ручок-скоб усіх видів. Для зручного та швидкого пошуку потрібного варіанта в каталозі передбачено шість фільтрів: за ціною, брендом, кольором, міжосьовою відстанню, довжиною та серією скоби.

Де доцільно встановлювати ручки-скоби

Ручка-скоба — універсальна дверна фурнітура. Вибираючи такі ручки, потрібно враховувати, що матеріал, з якого вони виготовлені, повинен добре поєднуватися з дверним полотном. Для дверей із ПВХ підбирають пластикові моделі, а масив дерева вдало комбінується зі сплавами металів. Крім того, враховується дизайн дверей: для стилю хай-тек підійде модель із прямими лініями.

Ручки-скоби для деяких видів дверей повинні відповідати спеціальним вимогам:

  • вхідні двері — потрібне антикорозійне покриття;
  • для саун і лазень — кріплення обов’язково мають бути металевими, а скоба (рукоятка) — дерев’яною;
  • для сільськогосподарських приміщень — необхідний високий рівень зносостійкості.

В інтернет-магазині «740» представлена різноманітна дверна фурнітура, що дає можливість підібрати модель для будь-яких цілей.