Коли настають спекотні дні, виникає природне бажання сховатися від сонця. Дуже допомагають у цьому щільні фіранки. Серед них особливу увагу заслуговують тканинні ролети Sunguard які радують функціональністю, привабливим зовнішнім дизайном та простотою у використанні. Рулонні штори представляють собою вироби, що з’явилися у нашій країні не так давно, але вже встигли завоювати прихильність серед користувачів. Тканинні ролети являються беззаперечним лідером для багатьох покупців, які вже зуміли оцінити зручність та простоту використання тканинних ролетів.

Якості ролет, що роблять їх особливими

Для того, щоб оцінити переваги систем тканинних ролет, не потрібно бути спеціалістом у даній сфері. Розглянемо головні з них:

  • Тканинні ролет допомагають створити комфорт та затишок у приміщенні. Відмінно вписуються у будь-який інтер’єр, потрібно тільки уважно вибрати підходящий  колір та фактуру моделі;
  • Тканинні жалюзі можна використовувати разом зі звичайними видами штор. Також це можна поєднувати з тюлем, гардинами. На фоні цих виробів, жалюзі не виділяються, забезпечують додатковий захист від зайвих сонячних променів чи небажаної уваги;
  • Процес догляду за ролетами являється досить простим. Поверхню матеріалу обробляють за допомогою спеціального засобу, що запобігає накопиченню пилу. Чистка стає можливою при використанні звичайної щітки. Тому, придбавши тканинні ролети, можна не хвилюватися за те, що потребують особливого догляду.

Всі  ці переваги роблять використання тканинних ролетів особливо практичними. Якщо шукаєте вироби, що гармонічно впишуться у будь-яке приміщення, тоді вибір тканинних ролетів стане найкращим.

Види та характеристики тканинних ролетів

Сьогодні, на ринку можна знайти тканинні ролети відкритого та закритого типу. Відкриті ролети являються не такими функціональними, але приваблюють споживачів тим, що коштують менше. Про характеристики ролет можна сказати наступне:

  • Частіше за все, тканинні жалюзі виготовляють з натуральної тканини (30%) та синтетики (70%). Вироби не деформуються, не вигорають під сонячними променями, також можна вибрати моделі, що узагалі не пропускають світло;
  • Ще є варіанти які мають світловідбиваючи характеристики. Вони дозволяють створити напівтемряву у приміщенні, не нагріваючи його. Якщо бажаєте, щоб світло трохи проникало у приміщення, варто вибрати розсіюючи ролети.

Вибираючи тканинні ролети, важливо підібрати колір, який гармонійно впишеться у інтер’єр приміщення. Важливо, щоб гармонійно поєднувалися з шторами та іншими елементами помешкання.

Для того, щоб вибрати підходящі тканинні ролети, варто зайти на сайт нашого інтернет-магазину. У каталозі знайдете все необхідне для того, щоб додати до загального інтер’єру потрібний затишок та комфорт.

Залишайте заявку на сайті чи одразу телефонуйте за вказаними номерами. Консультант допоможе зробити вибір та відповість на поставлені питання з боку клієнта.