Шланги якісного змішувача повинні бути виготовлені із зшитого ПЕ (вони непіддатливі і жорсткі). Неприйнятний варіант – гумові шланги (еластичні, їх можна вигнути під будь-яким кутом).

Лейка для душа повинна бути оснащена м’якими силіконовими “пухирцями”. У разі відкладення кальцію на такий лійці, його легко буде видалити одним рухом руки. Жорсткі ж покриття досить швидко заб’ються, і видаляти кальцій з них доведеться за допомогою спеціальних хімічних засобів.

Найекономічніші змішувачі оснащені таймером або працюють на фотоелементах. Але мало хто зі споживачів встановлює такі у себе вдома, це більше прерогатива громадських місць. Для економної витрати води в домашніх умовах цілком достатньо вбудованого аератора.

Для мийки на кухні вибирайте змішувач вище. Не женіться за просунутої моделлю з душем або іншими насадками. По-перше, вони доречні для великих раковин, а по-друге, чим простіше конструкція, тим вона надійніше.

Для раковини у ванній кімнаті доречніше невисока і безповоротна модель. Така конструкція досить надійна і відрізняється тривалим безпроблемним експлуатаційним терміном.

Змішувачі вироблені для європейських країн або в самій Європі більш якісні. Їх відмінність – внутрішній діаметр на шлангах підведення 3/8 дюйма (праворуч на фото). Для споживачів з інших країн виробляють змішувачі з діаметром підводки 1/2 дюйма (зліва на фото).

Дивіться в паспорті за яких умов може використовуватися обраний вами змішувач. Якщо ваша водопровідна система не буде вписуватися в дані параметри, то навіть якісна модель довго не прослужить. Особливо до швидкого зносу цього сантехнічного приладу призводять високий тиск води і висока температура води (> 65 ° С).

З огляду на ці нюанси, ви зможете підібрати гідний змішувач для своєї кухні або ванної кімнати. Але пам’ятайте, що за ним необхідно ще й правильно доглядати. Абразивні і кислотосодержащие кошти для чистки можуть зіпсувати навіть якісну поверхню змішувача.