Появі першого змішувача людство зобов’язане лорду Кельвіну. А за допомогою сучасних технологій це сантехнічне обладнання було доведено до досконалості, як в естетичному плані, так і в плані зручності користування.

З початком ремонту багато господарів подумують і про зміну змішувачів на більш сучасні та гармонійні для нового інтер’єру. Це пристрій незамінне як у ванній кімнаті, так і на кухні.

Підібрати ж підходящу модель з наявного зараз різноманітності буває деколи дуже непросто. Виробників змішувачів зараз дуже багато, на чому ж зупинити свій вибір?

Велика частина людей в першу чергу звертає свою увагу на дизайн моделі і часом не приділяє належної уваги технічним характеристикам змішувача, а адже саме від них залежить наскільки функціональний буде даний прилад.

Модель змішувача в першу чергу треба вибирати якісну і надійну, тоді ви довгий час не зіткнетеся з жодними проблемами.

На що звернути увагу в першу чергу?

Дізнайтеся з якого матеріалу виготовлений змішувач. Найкращу міцність і надійність мають моделі, які виготовлені з латуні (краще, якщо використовувався метод відцентрового лиття).

Одним з показників якості продукції є вага змішувача. Наприклад, змішувачі від виробників із заслуженою репутацією (Grohe, Hansgrohe, Vidima, Hansa, Oras і т. п.) набагато важче, ніж їх менш імениті побратими. Причина в тому, що легкі моделі часто мають деталі з силуміну, пластика, тонкостінного металу. Відповідно прослужать такі моделі набагато менше.

Хід всіх рухомих елементів повинен бути плавним і беззвучним. Якщо доводиться докладати зусилля при користуванні або ж виникає відчуття притирання, то краще відмовитися від покупки такої моделі.

Сумлінні виробники встановлюють на своїй продукції металеві аератори. Якщо він неякісний, то не варто сподіватися, що сам прилад має високу якість.

У комплект якісної продукції завжди входить гнучка підводка. Зверніть увагу на внутрішню різьбу на на кінцях шлангів, вона повинна бути тільки металевою. Якщо вона пластикова, то навіть не дивіться в бік даної моделі. Кращий варіант, коли підводка запресована і знаходиться всередині корпусу змішувача.