Ремонт у Львові можна доручити професіоналам, але частину роботи все ж доведеться виконати самостійно. Наприклад, вирішити в якому стилі будуть виконані роботи. Це важливий момент, оскільки напрямки сучасного інтер’єру настільки різноманітні, що дуже легко заплутатись. Щоб було простіше вирішити в якому стилі оформляти приміщення, розглянемо найбільш популярні.

Класичний ремонт

Класичний стиль один з найдавніших, але він не втратив своєї актуальності навіть сьогодні. Завдяки новим рисам, які вносить час, класика виглядає сучасною і дійсно освіжає приміщення. Зазвичай цей ремонт підходить для кімнат в яких постійно проживають люди. Наприклад, для спалень в квартирі.
Розглянемо, які прийоми можна використати, щоб отримати справжній класичний інтер’єр:

  • Лаконічне та акуратне оформлення стін. Наприклад, можна використати однотонні шпалери, або з простим візерунком (смугами, вензелями і т.п.).
  • Стелю можна оформити більш яскраво. Зазвичай для високих стель використовується ліпнина, але якщо стеля знаходиться низько, краще хай стеля буде без зайвих прикрас.
  • Підлога дерев’яна, але оскільки не всі можуть собі її дозволити, можливо підібрати непогану альтернативу серед ламінату.

Краще звернути увагу на пастельні кольори: бежевий, колір слонової кістки і білий. З яскравими елементами слід бути обережними. Наприклад, зробити з їх допомогою акценти, але не більше.

Скандинавський стиль

Цей відносна новинка. Не дивлячись, що він став популярним недавно, але, здається, залишиться таким надовго. Ремонт в такому стилі універсальний. Не дивлячись на відсутність специфічно-скандинаских деталей, він має безліч дрібниць, що роблять приміщення затишнішим і комфортнішим:

  • світлі стіни і підлога;
  • мінімум декору;
  • багато зелені і текстилю.

Чергова оригінальна риса розглянутого напрямку – натуральність і індивідуальність. В такому стилі набагато простіше показати характер власників.

Лофт

Якщо ви неординарна особистість, то цей стиль стане найкращим рішенням. Він сподобається аскетам, любителям нестандартного. Лофт вимагає великої кількості вільного простору, хоча його можливо створити і в міській квартирі. Але бажано, щоб в приміщенні було місце.

Для лофта обробка не потрібна, можна обрати обробку під сірий бетон. Також в цьому стилі часто використовують необроблені стіни з цегли, яку використовують як декоративний матеріал.

Тобто, внутрішні стіни можна зробити максимально схожими на зовнішні стіни будинку. Інколи для цього можна використовувати графіті. Необробленість і недбалість – основні риси подібного ремонту.

Замовити будь-який з перерахованих стилів можливо на сайті компанії https://fullhouse.lviv.ua/. Також спеціалісти компанії можуть виконати ремонт в інших популярних стилях. Наприклад, мінімалізмі, неокласиці, екостилі, кантрі або в стилі хай-тек. В будь-якому випадку, ремонт буде виконаний на найвищому рівні.