Оформлення квартири в біонічному стилі

Атмосферу живої природи, її кольору, плавні форми можна перенести і додому, при цьому використовують біоничний дизайн, сучасні технології та матеріали. Якщо у вас немає ідей, а хочеться вишуканий інтер’єр, то фахівці від порталу допоможуть вам. Замовляйте у них такі послуги.

Біонічний стиль – це чітка паралель з природою. Тут немає гострих кутів, плоских поверхонь і прямих ліній. Тут все тече і змінюється, все природно, предмети немов парять і розчиняються в інтер’єрі. Необхідно якомога більше повітря, світла і простору, щоб створити лучший дизайн-проект 2019. При обробці скористайтеся екологічно чистими матеріалами і природними кольорами. Освітлення повинне бути правильним, підійдуть і підсвічування, і кольорове скло.

Оформлення квартири

При оформленні квартири використовуйте світлі тони, а поверхні глянсові, підходять і дзеркальні поверхні. В якості аксесуару можна замовити кашпо за своїми розмірами і дизайну в унікальній майстерні, Івани і крісла повинні повторювати вигини тіла і бути тактильно привабливими. При цьому якщо на цьому дивані планується і спати, то обов’язково потрібно ще придбати матраци для дивана дешево, які дозволять згладити всі нерівності і поліпшити спальну поверхню, тим самим створити найбільш сприятливу обстановку для відпочинку.

Наприклад, дизайн квартири може бути таким: вигини стін і стелі асоціюються з хвилями і повітряними потоками, ковролін схожий на траву або опале листя. Інтер’єр наповнюють прозорими аксесуарами і глянсовими поверхнями, які створюють гру світла при будь-якому освітленні. Виразну пластичну динаміку додадуть інтер’єру контрастні поєднання кольорів. У спальні можна зробити імітацію дерева зебрано на стіні і поставити вазу з такого ж дерева. У зоні телевізора можна декорувати стіну ковроліном, він виконає функцію шумоізоляції.

Підлогове покриття може імітувати морений дуб. Витягнуте приміщення вітальні зонируют біокамінів. Він ділити приміщення на вітальню і їдальню. Кухню поділяють на обідню і робочу зону. Підсвічування знизу дозволяє шафок парити над підлогою. Барна стійка має округлої форми острів.