В першу чергу слід пам’ятати про кольорову гаму – візуально збільшити простір і наповнити його світлом допоможуть теплі, рожеві, світло-жовті і будь-які інші пастельні тони.

Другий прийом – вміле застосування штучного світла і, перш за все, яскравих, але витончених ламп. Якщо світловий потік від них направити знизу вгору, то це створить ілюзію збільшення висоти стель. Оскільки доведено, що невисокі приміщення провокують виникнення стресів, подібна гра світла дозволить стабілізувати і поліпшити моральний стан людини.

Крім того, точкові світильники з регульованим напрямом светопотока дозволяють здійснювати зонування передпокої. У кожному з окремих освітлених ділянок можна помістити певний елемент декору – поличку з вазою, картину або фотографію, пуф або панно. Досить трохи змінити напрямок променя світла, і ваша передпокій придбає нове звучання, а дизайн будинку заграє іншими фарбами

Чудовий хід – використання дзеркал в передпокої. Горизонтально повішене дзеркало розширює приміщення, а при вертикальному розміщенні воно візуально збільшить його висоту. Слід пам’ятати, що негативний ефект викликає розміщення дзеркал під кутом до площини стіни і навпроти один одного – уникайте таких положень.
Меблювання і декор

Потрібно стежити за тим, щоб приміщення передпокої не було захаращене зайвими речами. Для тих предметів і аксесуарів, які добре б мати під рукою в передпокої, слід відвести строго певні місця. Це дозволить підтримувати порядок. Сприяє цьому і конструкція сучасних меблів для прихожих. У ній передбачені відділення для верхнього одягу і взуття, головних уборів, газет, парасольок, сумок.