Кожне приміщення в будинку має свою специфіку і особливу значимість, виходячи з яких і формується їх антураж. Ванна кімната давно вже перестала бути просто приміщенням для прийняття гігієнічних процедур. Вона у значній мірі відповідає і за наш психоемоційний стан. Тут ми починаємо кожен день, отримуючи належний заряд свіжості, бадьорості та енергії, тут же його завершуємо, змиваючи з себе, разом з мильною піною, і накопичений негатив.

Відповідно, і інтер’єр ванної повинен бути одночасно і радісним, приємним оку, і дозволяє максимально розслабитися, відволіктися від усього земного. Цього цілком реально досягти навіть в умовах мінімальної площі, яка характерна для більшості подібних приміщень. Візуально розширити простір вдається шляхом правильного підбору кольорової гами та використання дзеркал.

Загальновідомо, що світлі відтінки обробки допомагають збільшити простір, а темні тони зменшують його. Тому білий колір в сукупності з іншими пастельними тонами ідеально підходить для невеликої ванної кімнати. Облицювання стін плиткою також істотно впливає на дизайн інтер’єру – проекти багатьох ванних передбачають використання контрастної за кольором плитки. Збудовані в прямі лінії, вони надають приміщенню ванної кімнати додатковий обсяг.

Краса не скасовує практичність

Ванні кімнати, в кольоровій гамі яких переважають персикові, кремові, ніжно-блакитні тони виглядають вишукано і витончено. А якщо розміри приміщення дозволяють фахівцеві інтер’єру задіяти одночасно кілька відтінків, включаючи більш темні, насичені, то ванна кімната виглядає просто розкішно.

Однак необхідно пам’ятати так само про такому важливому аспекті, як якість освітлення у ванній. По-перше, від сили, спрямованості і спектра світлового потоку багато в чому залежить і сприйняття колірних відтінків, загальна оцінка інтер’єру. По-друге, освітленість повинна бути достатньою для здійснення косметичних і гігієнічних процедур, але при цьому не дратувати надмірної яскравістю і насиченістю променів. Ну, і, по-третє, звичайно ж, світильники у ванній кімнаті повинні повністю відповідати вимогам електробезпеки. Найкраще застосовувати точкові низьковольтні джерела світла із змінним кутом напряму светопотока.

Природно, величезну роль в інтер’єрі грають і сантехнічні пристрої, аксесуари, меблі для ванної. Щоб створити з усього цього цілісний, гармонійний, високохудожній образ найкраще скористатися послугами дизайнера інтер’єру. Наша студія дизайну інтер’єру врахує всі нюанси конфігурації приміщення, незалежно від його типу – будь це дизайн офісу або квартири і витончено втілить в життя всі ваші побажання, надавши інтер’єру ванної кімнати елегантність і красу.