Міські квартири не залишають місця для фантазії дизайнерів, але все ж, застосувавши деякі хитрощі і деталі інтер’єру, можна внести в дизайн маленьких передпокоїв велику різноманітність.

Можна запланувати перепланування квартири, але це не завжди доречно, також затратно по часу, бюджету, а також можливостям. Найкраще, максимально використовувати те, що є і створити відповідний дизайн, який порадує вас на довгі роки.

Як і де зберігати речі?

Багато мешканців використовують передпокій як зберігання речей, але ви повинні розуміти, що передпокій є показником вашого будинку, як господаря, який вміє створювати затишок і комфорт в квартирі.

 • інтер’єр передпокою з шафою купе, є ідеальним рішенням для всіх мешканців міських квартир. Можна в шафі-купе по сезону зберігати одяг, приховуючи від сторонніх очей. У будь-якому випадку, в даному сезоні вона не знадобиться вам;
 • шафа-купе для зберігання речей, пропонуємо купити з великим дзеркалом, можна на повний зріст;
 • дизайнери рекомендують використовувати яскраве освітлення, для цього випадку, можна придбати красиву, невелику люстру для передпокою. Люстри в інтер’єрі прихожей грають одну з найважливіших ролей, оскільки від освітлення залежить настрій, а також сприйняття житлової площі;
 • шафа-купе купуйте під замовлення, це заощадить ваш простір і допоможе максимально використовувати дану площу.

Основні рекомендації:

 • пропонуємо використовувати світлий підлогу для розширення простору, тому що темні підлоги візуально зменшують площа;
 • експерти рекомендують відмовитися також від стін в темних тонах, це звужує площа приміщення, і передпокій стає тісній;
 • приберіть з передпокою громіздкі речі, які перетягують увагу на себе, це комоди, тумби, різні спортивні приналежності, як лижі і велосипед, і багато іншого;
 • для того, щоб відвернути увагу від невеликого приміщення, можна пофарбувати двері в передпокій в яскравий колір;
 • для того, щоб було зручно одягати і знімати взуття, не варто ставити для цього крісло або стілець, можна поставити простий, невеликий пуфик;
 • якщо замість шафи-купе у вас гачки для одягу, то повісьте дзеркала для розширення простору;
 • можна використовувати фотошпалери для створення ілюзії;
 • також можна зняти міжкімнатні двері, тоді квартира буде мати загальну площу і стане візуально більше;
 • для додаткового освітлення з боків дзеркал прикріпіть кімнатні, оригінальні бра.

Чи потрібні меблі в передпокої?

Однозначно, крім шафи-купе інші меблі не буде потрібно і не поміститься. Єдиним доповненням може стати невелика ніша для зберігання вуличного і домашнього взуття. Постарайтеся в шафу-купе прибрати всі речі, наприклад, парасольки, капелюхи, сумки. Шафа-купе повинен мати всередині гарне заповнення, наявність поличок, а також місць для зберігання предметів побуту, тільки вітається. Громіздкі шафи-купе з дерева краще замінити його імітацією, тому що вони легші, але мають можливість прослужити тривалий час. Застосування малюнків на шафі-купе небажано, тому що маленька передпокій і об’ємний малюнок є не сумісними.

Інтер’єр передпокою кімнати складно поліпшити візуально, якщо передпокій має вигляд вузького, довгого коридору. Найкраще, розділити її на дві зони, а за кольором застосувати кавові і вершкові відтінки. Дуже гармонійно виглядати речі з дерева, кошики під шапочку, рукавиці, а також наявність світлих шпалер під світла підлога створять спільний простір, яке візуально розширять приміщення.

Оздоблення стін передпокою

З великої кількості матеріалів для оздоблення стін передпокою, вибирайте миються, оскільки передпокій місце скупчення пилу, а через маленького розміру приміщення, накопичення пилу в два рази більше.

 • в першу чергу, зупиніть свій вибір на вінілових шпалерах, їх можна протерти вологою ганчіркою, помити, легко очистити від поверхневих забруднень. Вони дуже щільні, надійні, приємні на дотик, мають безліч колірних рішень і фактур.
 • по – друге, пропонуємо зупинити свій вибір на рідких шпалерах, це шпалери, які підходять для будь-якої конфігурації стін. Будь-які арки, ніші можна покрити рідкими шпалерами і покрити лаком. Миються легко і просто.
 • по-третє, можна пофарбувати водоемульсійною фарбою, але пам’ятайте, що вона зажадає від вас дуже рівної стіни. Фарбування дозволить вам протирати стіни вологою серветкою, за нею легко доглядати, також будь-які кольорові відтінки продаються в широкому асортименті.
 • наступним популярним матеріалом, є декоративна штукатурка, яка відмінно показала себе в експлуатації, легко наноситься і не вимагає спеціального догляду.
 • також можна використовувати панелі МДФ і ПВХ, це панелі будь-якого виду, як плиткові квадратні, складальні рейкові і листові панелі. Необхідно відзначити, що матеріал міцний, коштує недорого, можна їх встановити самостійно. Крім цього, серед них є вологостійкі панелі.

Вибравши правильний матеріал для оздоблення стін, можна вважати, що половина справи вже зроблено, тому що стіни і їх обробка є ключовим моментом в дизайні невеликого передпокою. Підготовлена меблі під розмір передпокої, яскравий пуф, дзеркала і бра – основні елементи ідеальної передпокої.