Дизайн дитячої кімнати для новонародженого

Задумка того, як здійснити дизайн дитячої кімнати для новонародженого самостійно цілком вирішувана, якщо до справи підійти ґрунтовно і зі знанням останніх новинок і фішок в стилі і аксесуарах. Часто ми вибираємо класику, це просто, не вимагає великої віддачі і вимагає мінімум знань, тому що, ми все знаємо, що класика це білі, світлі, пастельні кольори, особливо, якщо новонароджена дівчинка, то кольори переходять в персикові тони і рожеві, з -за чого дитяча стає схожа на кімнату принцеси.

Основним трендом залишаються оформлення зображень у вигляді метеликів, це аплікації або фігурки, які кріпляться на стіні. Наступним новим трендом в 2017 році стали зображення хмар, намальованих або зроблених у вигляді фігурок, які також кріпляться на стіні.

Іноді класика переходить плавно в прованс через велику кількість рюшів і драпіровок навколо ліжечка, на тюлях. Також дуже популярний зараз стиль Шеббі-шик, який передбачає красиві, яскраві орнаменти, велика кількість рюшів, драпірування, інтенсивності кольору, але не варто заграватися, адже головне в кімнаті новонародженого це зручність і комфорт, які повинна забезпечити сучасна і функціональна меблі

Два наступних стилю, також застосовуються для новонароджених, це стиль модерн і сафарі. Такий стиль не зажадає великих зусиль, тому що передбачає сучасні меблі, яку необхідно підібрати в магазинах, сьогодні це нескладно, головне було б бажання. У стилі сафарі відображаються дитячі речі в формі тварин, це стіни з аплікаціями, малюнками, а також дитячі меблі у вигляді тварин. Необхідно відзначити, що цей стиль, змішаний з класикою іноді перевершує всі очікування, тому що виглядає це свіжо, яскраво і дійсно зовсім по-дитячому.

Як оформити дизайн дитячої кімнати для дівчинки?

Дизайн проект дитячої кімнати для дівчинки залежить від її віку, навряд чи дівчинка до 3 років може запам’ятати деталі інтер’єру, адже поки її цікавлять іграшки, тому варто це враховувати. До одного року немає сенсу організовувати дитячу кімнату, тому що дитина повинна знаходитися під наглядом в своєму ліжечку.

Кімната для дівчинки 3 років

Головне в кімнаті для маленької дівчинки велику увагу приділити колірного рішення, також елементам і предметів інтер’єру, тому що в цей момент діти починають вивчати навколишній світ. Нехай це будуть пізнавальні іграшки, які можуть відтворювати слова і розповідати казки. Важливо в кімнаті не використовувати яскраво червоні та інші кричущі кольори. Дитина повинна розуміти призначення предметів, і вони повинні бути функціонально розставлені. Це місце для іграшок, спальне місце, ігрове і зона відпочинку. Стелі повинні бути світлими, а ігрове місце оснащене додатковим джерелом світла. Місце, де дитина малює фарбами або олівцями оснастите також світлом і поличками для зберігання. Зону над столом оформите наклейками з улюблених мультфільмів.

Кімната для дівчинки 7 років

Кімната для дівчинки 7 років повинна бути більш функціональною, дитина збирається в школу і тут мають з’явитися додаткові можливості для комфортного проживання та навчання. Це шафа для речей, столик для навчання, можливо дошка для занять, а також невеликі полки для зберігання книг. У цьому віці дитина розуміє, що йому подобається чи ні, тому нав’язати що то навряд чи вийде. Важливо мати зручний письмовий стіл, ящики для зберігання зошитів, канцелярського предметів. Ігрове місце також необхідно. Зверніть увагу на джерело світла, не псує зір і чи не занадто він яскравий. Спочатку розділіть кімнату на зони, тісний ліжко поміняйте на нову, письмовий стіл розташуйте біля вікна, а ігрове місце можна надати для оформлення самої дитини, але не без вашої допомоги. Пам’ятайте, що в кімнаті має бути місце для подружок, однокласниць і гостей вашої дитини.

Кімната для дівчинки 10 років

Важливо попередньо показати дитині проекти дизайн інтер’єрів, важливо, щоб дитина самостійно зробив акценти на квітах і деталях, які йому сподобалися. Ваше завдання – максимально забезпечити дитину необхідними предметами, які йому необхідні. Можливо, вам знадобиться комп’ютерний стіл, бібліотечний шафа, все, як у дорослих, але не перестарайтеся, час проведення за комп’ютером має строго обмежуватися.  Меблі повинна бути відрегульована по її росту, віком, чо – то доведеться поміняти, тому що дитина росте, важливо, щоб він не зігнувся за письмовим столом, якщо він низький. Шафа мати висоту, щоб вона мала можливість діставати до верхніх полиць. Шпалери або аксесуари на стінах, дитина може вибирати самостійно, тут можна надати йому прав вибору.

Як організувати дитячу кімнату для двох дітей?

Дизайн маленької дитячої кімнати для двох завдання не з простих, тут вже не обійтися без професійної допомоги, тому що невеликі квартири міські не залишають місця для фантазії, а дизайнерам під силу організувати невеликий простір для двох зберігши квадрати, функціональність, а найголовніше, ви отримаєте зручність у всіх деталях.

Дизайн проект повинен поєднати спальні місця, або організувати навісне ложе для дітей, а під нею робочу зону для занять після школи. Також важливо організувати ігрову зону, або для заняття спортом. Незалежно, від того кімната для хлопчиків або дівчаток, можна використовувати прийоми, як сходи з мотузок, шафка зі ступенями, кофри разноцветно кольору, географічні карти для далеких подорожей і багато іншого.