Якісні меблі з дуба – чудовий спосіб зробити вашу вітальню зручною, практичною та стильною. Дубові вироби відкривають широкий вибір стильових варіантів. Завдяки природним якостям і привабливості дуба, такі меблі стануть ідеальною основою для будь-якої кімнати, незалежно від стилю. Наприклад, можна придбати дубові столи у Львові для кухні, підібрати комоди й журнальні столики для вітальні чи замовити ліжко з дуба у спальню.

Це довговічні та естетичні вироби, які вирізняються особливою міцністю та практичністю. Натуральні матеріали завжди цінуються за ці якості. Меблі з деревини легко поєднувати з різними варіантами дизайну. Їх можна гармонійно підібрати на сайті OAKshop. Дізнайтеся, як вдало оформити вітальню, використовуючи дубові вироби.

Ідеї для оформлення вітальні з дерев’яними меблями

1. Використайте елементи скандинавського стилю

Скандинавський дизайн інтер’єру досі популярний. Чіткі лінії, мінімалізм і функціональність – ключові для атмосфери. Дубові меблі найкраще пасуватимуть до кімнат, виконаних у цьому стилі. Інші способи зробити вашу вітальню більш скандинавською – це:

 • фарбування стін у білий колір;

 • оголення підлоги (відсутність килимів від стіни до стіни);

 • мінімізація безладу;

 • додавання рослин;

 • використання природних фактур (білизна й вовна у нейтральних кольорах для диванів і стільців).

2. Створіть затишну та домашню «сільську» вітальню

Завдяки правильній стилістиці дубові меблі можуть створити у вітальні затишну атмосферу, мов у фермерському будинку. Вироби з масиву дуба створюють відчуття заміського котеджу завдяки кремезній формі й теплим тонам. Ви можете завершити оформлення вітальні у сільському стилі, використавши:

 • шкіряні дивани;

 • штучне хутро;

 • свічки;

 • дерев’яні прикраси;

 • плетені кошики;

 • деталі з оцинкованого металу;

 • пошарпані (штучно зістарені) елементи декору.

3. Спробуйте використати пофарбований дуб

Так можна зберегти відчуття натуральності дерева, одночасно пішовши від теплих золотистих тонів традиційних дубових меблів. З цієї причини пофарбований дуб став справді популярним за останні роки. Стримані білі, сірі та нейтральні кольори дуже добре працюють на пофарбованих дубових меблях. Це відкриває багато дизайнерських можливостей для створення сучасного та шикарного інтер’єру.

4. Поєднайте дерево та метал

Поєднання натуральних матеріалів створює відчуття рівноваги та міцності, а також забезпечує естетично приємну глибину текстур і кольору. Додайте інші текстури, такі як скло чи натуральні тканини (льон або вовну) – і ви створите спокійну та збалансовану вітальню, яка ідеально підходить для відпочинку.

5. Виберіть перевірений класичний образ

Є кілька конструкцій, які ніколи не виходять із моди. Тож можна піти перевіреним шляхом і вибрати класичний вічний дизайн дубових меблів. Асортимент OAKshop із чіткими краями, витонченою обробкою та медовими дубовими має фантастичний вигляд. Ці вироби гарантовано витримають випробування часом. Поєднуйте їх із нейтральними кольорами, які гармоніюють із дубом, і ви зможете отримати позачасовий стиль у дизайні.

Бажаємо вдалих дизайнерських експериментів!