Будь-яку кімнату в будинку можна облаштувати так, щоб атмосфера в ній піднімала настрій. Досягти такого результату можна за допомогою правильно підібраних меблів.

Дуже важливо, щоб усередині приміщення була створена гармонія домашнього затишку, краси і стилю. Меблі для вітальні грає в цій справі не останню роль.

Так як у вітальні проводять час не лише господарі, а й гості, ця кімната в першу чергу повинна бути просторою. У ній можна розташувати телевізор і програвач. А для них слід купити окремі тумби. Також відмінно буде виглядати невеликий журнальний столик, який можна розташувати біля крісла або дивана.

Щоб не захаращувати стіну великими шафами, можна придбати кілька декоративних полиць. Свій вибір також можна зупинити на корпусних меблів. Якщо простору багато і його потрібно чимось заповнити, можна поставити камін і біля нього крісло-гойдалку. Це створити атмосферу тепла і домашнього затишку.

Іншу сторону кімнати можна обладнати «по-сучасному», наприклад, встановивши телевізор з рідкокристалічним екраном і невеликий м’який диван. Важливо звернути увагу на правильне розташування меблів, щоб вона не заважала вільному пересуванню по кімнаті.

Перед покупкою потрібно на аркуші паперу скласти невеликий план кімнати і позначити, в якому кутку приміщення і що саме має стояти. Тепер можна подумати про стиль. Якщо хочеться мати розкішну багату вітальню, то варто зупинитися на класичному стилі або бароко.

Якщо ж не хочеться зайвих деталей, тоді варто звернути увагу на стиль модерн або мінімалізм. Щоб створити картинку своєї майбутньої вітальні, можна відкрити журнали по дизайну інтер’єру або ознайомитися з безліччю фотографій в інтернеті.

Велику увагу варто приділити столу. Він може бути трансформером, і в потрібній ситуації з невеликого шахового столика перетворюватися в простору поверхню для прийому гостей. Кімнату можна розділити на кілька зон, наприклад, для відпочинку, для прийняття їжі з гостями. І вже виходячи з цього варто придбавати відповідну меблі для кожної зони.