Меблі в стилі лофт – предмети і модулі, зовнішній вигляд і колір яких відрізняється від стандартних і класичних моделей. З огляду на, що напрямок лофт набуває величезну популярність, його розглядають в декількох варіантах: богемний, індустріальний і гламурний. Залежно від цього, меблі для даних інтер’єрів теж мають різні інтерпретації.

Меблі в стилі лофт: якими вони можуть бути?

  • Індустріальний лофт – це найближчий за духом, до цього стилю, варіант. У ньому використовуються модулі рівних геометричних форм, без зайвих вставок, доповнень, накладок. Якщо це м’які меблі, то краще вибирати шкіряні або з еко-шкіри; якщо стіл – то підійде дерев’яний; замість передпокою – відкриті вішалки або металеві стійки з плічками. Якщо вас цікавлять меблі в стилі лофт, то радимо перейти за посиланням.
  • Богемний напрямок – той випадок, коли меблі повинні виглядати як антикварні. Потерті комоди, столові групи, шафи і т. д. Вироби з дерева – це найкращий варіант для богемного лофту. До всієї цієї пишності прекрасно підходять арт-об’єкти, елементи і предмети з куванням.
  • Гламур – меблі в стилі лофт, адаптовані під сучасну обстановку. Тут можуть бути столи з дзеркальною або скляною поверхнею, м’які дивани і пуфи з високим ворсом, столові групи з різьбленими елементами і т. д.

Меблі в стилі лофт в інтер’єрі – загальне уявлення

Меблі в стилі лофт – головний акцент приміщення. Саме за їх рахунок  зонується відкритий простір, характерний для даного стилю. При створенні загального інтер’єру, меблі повинні ідеально гармонійним зі стінами, великими вікнами, масштабами площі. Меблі на кухню можуть бути хромованими або дерев’яними, з великою стільницею (лакованою або штучно зістареною). До стилю лофт досить близькі обідні групи в стилі хай-тек. Вторинний акцент робимо на колірному оформленні – воно повинно бути непомітним і однотипним у відтінках.

Якими мають бути меблі для вітальні у стилі лофт? Об’ємними, з великою кількістю сидячих місць, з пуфами і додатковими секціями! У великому просторі прекрасно виглядають дивани або куточки з подушками. Стандартний комплект меблів для вітальні – це великий диван, журнальний стіл і невеликі стелажі або полиці.

При виборі меблів слід пам’ятати, що стиль лофт в перекладі означає «горище». Звідси і орієнтуємося на свободу простору, його зонування без використання стін і спокійну розмірену колірну гаму, без яскравих акцентів і входжень.