Скляна перегородка в стилі лофт – ідеальне рішення для зонування маленької кухні. Вона не затуляє світло, не «з’їдає» простір і буквально творить чудеса!

1. Зонування вузької кухні

Довга, вузька кухня «пенал» – проблема багатьох квартир. Вдалим рішенням буде відокремитись від інших зон скляною перегородкою, встановленою по довгій стороні, – так в невелике приміщення буде проникати денне світло. У нашому випадку дизайнери вибрали перегородку з чорними рамами в індустріальному стилі, яка гармонійно поєднується з чорними кухонними фасадами і чорно-білим фартухом.

2. Перегородка між кухнею і вітальнею

Ще одне вдале рішення – прозора скляна перегородка між маленькою кухнею і вітальнею. Так невелике приміщення стає візуально більше, легше і світліше. А щоб ще більше підсилити цей ефект, оформіть кухню в світлих тонах і використовуйте меблі з фасадами з білого глянсового лаку, який добре відбиває світло. Замовити лофт перегородки можна за посиланням.

Світильники над барною стійкою допоможуть наповнити кухонний простір затишком і домашнім теплом. Тут можна снідати, пити каву або зустрічати ввечері друзів за келихом вина.

3. Перегородка між кухнею і їдальнею

Часто маленьку кухню об’єднують з їдальнею. Але іноді має сенс розділити робочу і обідню зони, поставивши між ними скляну перегородку лофт. При бажанні можна зробити в ній ніші або вікна, що відчиняються, через які можна буде передавати блюда прямо до столу або спілкуватися з тими, хто готує обід прямо з їдальні.

4. Перегородка + барна стійка

Відокремити невелику кухню від обідньої зони можна за допомогою кухонного острова, який працює за сумісництвом барною стійкою, а на його стільниці встановити розсувну скляну перегородку лофт. Так ви зонуєте кухню і їдальню з можливістю в будь-який момент об’єднати їх.

5. Скляні двері

Скляні двері – союзник і компаньйон маленької кухні No1. Вони поєднують в собі естетику і практичність, функціональність і елегантність. Розсувні або орні, з матовим, кольоровим або прозорим склом такі двері дозволяють ізолювати приміщення без шкоди його освітленості.

6. Скляний куб

Повністю скляна кухня лофт? Чому б і ні! Такий варіант добре підійде для невеликих студій, дозволяючи виділити кухню в окреме приміщення, але при цьому залишити її на увазі і не перекривати потоки світла.

У кухонну зону можна зробити два входи: з вітальні і, скажімо, з передпокою, і таким чином забезпечити максимальну свободу руху тим, хто знаходиться всередині скляного «куба».

7. Перегородка над кухонним фартухом

Не обов’язково ставити кухню у глухої стіни. Любителі нестандартних рішень можуть зробити прозору перегородку лофт прямо над кухонним фартухом, відкриваючи огляд з кухонної зони в вітальню або їдальню. Як вам такий варіант?

8. Кухня на заскленій веранді

Літню кухню в заміському будинку можна обладнати на заскленій веранді, де будуть не тільки панорамні вікна від підлоги і до стелі, але, можливо, навіть скляний дах. У такому приміщенні буде світло навіть в самий похмурий день, і можна буде обходитися вдень без електрики. А щоб літнє сонце не перетворило веранду в парник, можна оснастити вікна жалюзі. Кухонний острів, встановлений в центрі, буде служити барною стійкою і стане улюбленим місцем для сніданків з видом на сад.