Теплі підлоги з кожним роком все впевненіше набирають популярність. Вибір моделей дуже широкий. Такі системи можна встановлювати і в квартирах і в приватних будинках. Причому не потрібно отримувати на установку спеціального дозволу. В результаті виходить надійна і практична система основного або додаткового обігріву.

Великий вибір теплих підлог представлений на сайті https://pol5.com.ua/, де можна не тільки вибрати оптимальний варіант, але і отримати професійну консультацію.

Переваги

Якісна система теплый пол электрический має незаперечні переваги. Найбільш важливі з них:

 1. на відміну від радіаторного опалення повітря нагрівається рівномірно від підлоги.
 2. Не буде руху теплого повітря зверху вниз, відповідно виключається концентрація в повітрі алергенів і пилу.
 3. Теплі підлоги не сушать повітря і не спалюють кисень.
 4. Всі нагрівальні елементи приховані, виключаються опіки і травми.
 5. Терморегулятор підтримує комфортну температуру.
 6. Можливість монтажу практично під будь-яке підлогове покриття. При цьому не потрібно великих грошових вкладень.
 7. Тривалий термін служби, який у деяких моделей досягає 50 років.

Корисні поради

Кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір серед величезного розмаїття асортименту.

Мабуть найголовніший фактор – це сумісність підлогового покриття і типу системи.

Потрібно чітко визначити чи буде така системи бути основним або додатковим джерелом обігріву. Тому, що для першого варіанту необхідно буде підбирати систему з максимальною потужністю. А для другого варіанту – підійде практично будь-який вид теплої підлоги.

Важливим фактором, на який потрібно звернути увагу є ізоляція. Так як неправильно підібраний ізоляційний матеріал стає причиною більшості поломок. Кращим варіантом буде використання фторполімерів або тефлону з температурою плавлення близько 250 градусів.

І звичайно варто звернути увагу на виробника. Адже від цього залежать ціна, характеристики та гарантійне обслуговування. Потрібно пам’ятати, що таку систему замінити досить складно, тому важливо зробити правильний вибір відразу.

Трохи про виробника

Всім відомо надійність і якість європейської продукції. Їх кабелі мають високі характеристики і відповідають найвибагливішим нормам європейської якості.

Можна виділити основні переваги теплої підлоги від перевіреного виробника:

 • Доступність. За рахунок великого обсягу збуту, ціни найвигідніші серед конкурентів;
 • Підвищені експлуатаційні параметри. Поліпшений захист від вологи і пошкоджень;
 • Мінімальне значення електромагнітного випромінювання. Багатожильний конструкція і захисні екрани забезпечують параметри, які нижче навіть ніж у звичайній електропроводки;
 • Офіційна гарантія від виробника – це довіра і запорука спокою.

Не існує універсальної теплої підлоги. Очевидно, що система такого обігріву приміщення набагато більш безпечна в експлуатації, а також проста в укладанні і обслуговуванні.

Щоб не помилитися і правильно підібрати саме ту теплу підлогу, яка підійде для вашого будинку, слід звернутися за консультацією до експертів. Вони врахують всі нюанси і підкажуть оптимальне рішення в залежності від площі, планування і багато чого іншого.