Кутовий диван має важливі переваги на відміну від інших моделей, наприклад, є можливість ефективніше економити простір, вибирати найбільш вдалі дизайни. На етапі вибору цих меблів слід особливо ретельно продумати дизайн кутового дивана.

Виробники щороку створюють різні креативні дизайни вироби. Рекомендується заздалегідь дізнатися їх, врахувати розміри вироби, всі функції, які вимагаються від дивана, після цього придбати кутовий диван, що підходить за даним критеріям.

Які матеріали вибрати краще?

У процесі створення даного предмета інтер’єру застосовується багато різних матеріалів для будь-якого елемента. З огляду на ці особливості, можна вибрати кращий варіант. Сидіння кутового дивана має в своєму складі багато складових частин, зокрема, блок для створення сидіння і прошарку, яка забезпечує відмінний комфорт.

Матеріали м’якої основи дивана

Залежно від вартості цього предмета інтер’єру, можна виділити багато різновидів матеріалів, наприклад:

  • поролон;
  • пінополіуретан;
  • пружинний блок (залежні пружини);
  • блок з пружин незалежний друг від друга.

У першому випадку, поролон використовується для дешевих моделей. Негативна їх риса – це швидкий знос.

Пінополіуретан відрізняється від інших матеріалів дешевизною, а при порівнянні з вищезазначеним варіантом він служить набагато довше і представлений у вигляді блочного елемента або гранул.

Пружинний блок є залежним. Він відрізняється взаємної зв’язком між кожними пружинами. У процесі стиснення одне тягне всі інші. Це допомагає отримати вигини без нерівностей.

Незалежні пружини в одному блоці не мають зв’язку між собою. Кожна пружина самостійна. Відрізняється виріб великою ціною. Це пов’язано з сильним навантаженням, тому що вони створюються з твердого матеріалу.

Поради від професіоналів

Рекомендується з особливою ретельністю вибирати матеріал каркаса. Дешеві моделі виробляються з фанери і ДСП.

Найкраще віддавати перевагу варіантам з дерева. Вони дуже надійні. А ДСП має невеликий термін придатності за рахунок поганого придушення регулярних навантажень, тому не слід вибирати його.