Як вибрати меблі для кухні

Меблі в кухні несуть в собі не тільки пряме функціональне навантаження, але також створюють певний настрій своїм зовнішнім виглядом та забарвленням. Оптимальна організація кухні безпосередньо залежить від того, які кухонні шафи та ящики передбачені у тому чи іншому гарнітурі. Тому вибір кухонного гарнітура на сайті mebel-lux-ufa.ru краще здійснювати за такими параметрами:

  • розмірам тумб та шаф;
  • формі всього ансамблю;
  • кількості та розташування всіх наявних вбудованих елементів;
  • якості матеріалу виготовлення;
  • стилю та дизайну.

Для того, щоб правильно розрахувати розміри кухні, потрібно точно знати метраж кімнати, а також висоту і ширину стін, уздовж яких гарнітур і передбачається розміщувати.

Білі, коричневі, бежеві, пастельні відтінки візуально збільшують простір. Розбавте їх контрастами, щоби показати характер кухні.

Стандартними габаритами кухонних меблів є:

  1. нижні модулі по глибині 60 см, по висоті від 85 до 90 см;
  2. верхні модулі з глибиною від 30 до 35 см, по висоті від 72 до 75 см.

Однак ці параметри стандартні, а в наш час асортимент кухонних меблів дуже багатий. Тому виробляються гарнітури як із більшими параметрами, так і з меншими. За бажання придбати меблі нестандартних параметрів, необхідно точно знати, що вони помістяться в кухонній кімнаті.

За формою кухонні гарнітури розрізняються на три види – прямі, Г-подібні та П-подібні. Перший вид можна вибрати в тому випадку, якщо меблі купуються у велику кухню, або в офіс або гостьову. У звичайні стандартні квартири без проблем вміщаються два інші варіанти.

Оптимальна організація кухонного гарнітура можлива за наявності робочого та мийного столів, шухлядок, шаф, що висуваються, з дверцятами, а також модуля, в якому встановлена посудна сушарка. За кількістю кожного модуля в наборі простіше визначитися, відштовхуючись від особистих уподобань, потреб, а також параметрів гарнітури.

П- або U-подібне планування кухні

Цей вид розміщення кухонних меблів можна використовувати для досить просторих і довгих, вузьких приміщень. Тут також є різні варіанти. Наприклад, обідню зону для невеликої родини можна організувати за допомогою розташування стільниць у різних рівнях.